plakat

Rockowisko Pięciolecia

2018-03-18 ( niedziela )
18:00-23:30
Klub Pod Minogą, Nowowiejskiego 8, Poznań

Kategoria: Muzyka Inne

Strefa Zagrożenia Hałasem zaprasza na epicką imprezę z okazji swoich 5 urodzin.

Strefa Zagrożenia Hałasem - Początkowo Strefa grała covery polskiej muzyki punkowej, z czasem jednak wyewoluowała we własny styl. Od lat koncertują w Wielkopolsce, mieli również zaszczyt grać z takimi zespołami jak Blade Loki, Ogień, Head Hunters, Farben Lehre, Proletaryat czy KNŻ.

Ravendell - dwuosobowa grupa muzyków z Wielkopolski. Zespół został założony w ramach inicjatywy tworzenia muzyki z pogranicza art-rocka i klimatycznej muzyki gitarowej.

J.A.D - projekt muzyczny z ciężkim brzmieniem, bez solówek, udziwnień. To wściekły przekaz z rapcore'owym polskim wokalem. stworzony przez ludzi z pasją. To nic innego jak: gryzienie duszy, kłucie w oczy i kąsanie.

Zodiak - muzyka lekka, melodyjna i nośna. Taka, którą łatwo nucić przy porannym prysznicu, a jednocześnie jej podstawą jest rockowy "pazur".

Space Bats - oryginalna, autorska muzyka, wzorująca się na najlepszej tradycji Brit-popu, od Beatles-ów po brzmienie New Wave, Radiohead... Obecnie duet gitarzysty i perkusisty z energią i dynamiką niejednej dużej kapeli.

Zobacz www.facebook.com/events/611377295866528/