plakat

Finisaż wystawy multisensualnej Mandalas i koncert Michała Kowalonka

06.09.2018
12:00

Do 6 września można odwiedzać II edycję multisensualnej wystawy Mandalas. Ekspozycji prac artystycznych wykonanych przez Ewę Nowacką-Piechowiak towarzyszą dodatkowe atrakcje. Wystawa została zorganizowana przez Mandalas to Enjoy na rzecz marzenia małej Zosi, podopiecznej Fundacji Mam Marzenie.

Pokazy zachwycających swoją barwą i kształtami mandali, czy zabawa przy hiszpańskich rytmach flamenco, to tylko kilka z wielu punktów programu, jakie zaplanowali organizatorzy II edycji multisensualnej wystawy Mandalas. Oprócz doświadczeń kulturalno-estetycznych, na zwiedzających czeka też dawka wiedzy.

W czwartek, 6 września, o godzinie 12:00 na Sali Bankietowej, odbędzie się wykład kreatywno-coachingowy, dla tych, którzy poszukują sposobów realizacji marzeń. Na wykładzie jeden z Coachów pokaże, jak tworzyć mapę marzeń, która jest skutecznym sposobem na realizację zaplanowanych przez siebie celów.

Główną misją wydarzenia jest uzbieranie pieniędzy na spełnienie marzenia Zosi. W poprzednich edycjach udało się zgromadzić kwotę 872 zł. Niestety, jest to niewystarczająca suma na realizację jej pragnienia. Potrzebnych jest jeszcze 1 628 zł. Osoby, które chcą pomóc Zosi, organizatorzy wydarzenia zapraszają na dziedziniec o godzinie 17:00, na koncert Michała Kowalonka z zespołu Snowman, ex Myslowitz. Zakupiony bilet będzie cegiełką na rzecz podopiecznej Fundacji Mam Marzenie.