x

W Polsce Alvaro Soler znany jest przede wszystkim z radiowych przebojów "Sofia" czy "El Mismo Sol", a także za sprawą hitu tego lata - singla "La Cintura", który promuje jego nadchodzący album. "Mar De Colores" trafił do sprzedaży 7 września.
Alvaro Soler to 24-letni kataloński wokalista i gitarzysta. Urodził się w Barcelonie, dorastał w Tokio, a obecnie mieszka i pracuje w Berlinie. W Polsce znany jest przede wszystkim z radiowych przebojów "Sofia" czy "El Mismo Sol".
Początkowo muzykował z bratem, z którym w 2010 roku założył zespół Escapist i odniósł pierwsze sukcesy na lokalnej scenie. W tym samym czasie artysta pracował jako model. "Muzyka zawsze była ważną częścią mojego życia. Pomagała mi szczególnie w ciężkich chwilach - zanurzałem się wtedy  w świat melodii i dźwięków." Muzyka była też impulsem do przeprowadzki do Berlina. Tutaj, zamykając się w studio z vintage'owymi instrumentami klawiszowymi, gitarami, ksylofonami i masą perkusjonaliów, wypracował swój unikalny styl, w którym łączy latynoską pasję ze współczesną wielkomiejską produkcją lo-fi. Kawałek po kawałku, album "Eterno Agosto" powstawał zarówno w Berlinie jak i rodzinnej Barcelonie. Promująca go piosenka "El Mismo Sol" okazała się hitem letnich list przebojów w całej Europie, a w Polsce trafiła na 1. miejsce utworów najczęściej granych w radiu. Klip szturmem zdobył internet, osiągając blisko 68 milionów wyświetleń z czego 6 milionów tylko w Polsce. Powstała też nowa wersja utworu, którą Alvaro zaśpiewał z Jennifer Lopez.  

UWAGA! Uczestnikiem Wydarzenia może być osoba małoletnia do 14 lat, jeżeli znajduje się pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. 
Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 14 lat mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu , oraz poprawnie wypełnionej i podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie, której wzór udostępnia Organizator.

Bilety - 120 zł.

opr.sw