a

Wieczór muzyczno-kabaretowy - Dziewczyny jak te kwiaty

31.05.2019
20:00

Koncert IWONY LORANC zaplanowany na piątek 31.05, został odwołany przez artystkę z powodów zdrowotnych.

W zamian Organizatorzy zapraszają na poniższe wydarzenie.

Wieczór muzyczno-kabaretowy ,,Dziewczyny jak te kwiaty''. Wystąpią: Marcin Samolczyk i Witold Żuromski.
Na program muzyczny składają się piosenki z repertuaru: Bohdana Łazuki, Mariana Hemara, Adolfa Dymszy, Kabaretu Starszych Panów, Krzysztofa Klenczona, piosenki autorstwa Jerzego Abratowskiego, Agnieszki Osieckiej oraz współczesnych wykonawców, takich jak Krzysztof Piasecki i Piotr Bukartyk.
Opinie słuchaczy: ,,...muzyka, gitary, klarnet, skrzypce, zabawne solo na lejku w utworze "All of Me", fantastyczne solo gitarowe w kultowym utworze ,,Hotel California'' do tekstu K. Piaseckiego, porywające skecze, monologi, żarty, wspaniały kontakt z publicznością, fraszki Krasickiego i teksty Szymborskiej..."
MARCIN SAMOLCZYK - muzyk, artysta kabaretowy, absolwent Szkoły Muzycznej II st.w klasie klarnetu. Wieloletni członek Kabaretu Bohdana Smolenia, z którym występował w kraju i zagranicą, m.in. w USA, Kanadzie, Australii, RPA, Niemczech i wielu innych krajach...
Współpracował m.in. z Kabaretem Pod Spodem, Stanisławą Celińską, Estradą Poznańską, a na początku kariery z zespołem Ubodzy Krewni. Laureat wielu festiwali, konkursów i przeglądów.
WITOLD ŻUROMSKI - muzyk, gitarzysta, pedagog, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Laureat wielu konkursów gitarowych. W 1997 roku odebrał z rąk T. Nalepy I nagrodę na Ogólnopolskim Festiwalu Bluesowym ,,Zaczarowany Świat Harmonijki'' w Poznaniu.
Organizator i wykładowca Ogólnopolskich Warsztatów Gitarowych. Współpracownik czasopisma "Top Guitar''. Współpracował i występował z wieloma znanymi muzykami i artystami. Brał udział w licznych sesjach nagraniowych. Więcej informacji: www.witoldzuromski.com.pl
WSTĘP 40 zł.

Na koncert konieczna rezerwacja telefoniczna 61 853 05 76 i przedpłata.
Program może ulec zmianie. Organizatorzy proszą o weryfikację na stronie www.poemacafe.pl

_
opr.LT

Zobacz www.poemacafe.pl