Członkowie zespołu

Koncert Far Caspian + Koko Die

2019-10-28 ( poniedziałek )
20:00
Klub Pod Minogą, ul. Nowowiejskiego 8, Poznań

Kategoria: Muzyka

Far Caspian powstało z inicjatywy producenta i lidera zespołu Joela Johnstona. Później do składu dołączyli Jof Cabedo (perkusja i wokal) oraz Alessio Scozarro (bas i wokal). Szturmem podbili serca mieszkańców Leeds i nie tylko, a The Line of Best Fit okrzyknął ich "jednym z najlepszych wschodzących niezależnych zespołów roku".
Pierwsza trasa Far Caspian zakończyła się sporym sukcesem z wieloma wyprzedanymi koncertami i występami na festiwalach dla smakoszy, takich jak Live at Leeds i Hit The North.
Utwory z ich debiutanckiej EPki "Between Days" i nowych zamglonych popowych singli "A Dream of You" i "Conversations" zebrały miliony odtworzeń na serwisach Spotify i Youtube. Far Caspian nadal tworzy fale swoimi wyraźnie marzycielskimi, ale łagodnymi melodiami gitarowymi.
Koko Die to solowy projekt Konrada Nikla - multiinstrumentalisty i wokalisty, na co dzień występującego w zespole Clock Machine. Jego muzyka to nostalgiczna, osobista podróż we wspomnienia. Wspomnienia ludzi, miejsc, zdarzeń, miłości. Słychać w niej wpływy muzyki shoegaze, R&B czy soulu.
Muzyk pracuje nad nową solową płytą, która będzie rewolucją w twórczości artysty i przyniesie zupełnie nowy dźwiękowy krajobraz.

Bilety: 45-55 zł.

Zobacz www.facebook.com/events/758877854570694/