baner

Belgijski DJ wystąpi na dwóch koncertach w Poznaniu oraz w Warszawie.
Lost Frequencies trasa Alive And Feeling Fine

"Alive And Feeling Fine' to nie tylko tytuł ostatniego albumu Lost Frequencies, ale również dobry opis obecnego nastroju młodego Felixa De Laeta. Producent stacjonujący w Brukseli zakończył swoją trasę koncertową, podczas której zagrał w Stanach Zjednoczonych i Europie. Po wyprzedanych koncertach w takich miastach jak Los Angeles, Nowy Jork, Paryż czy Bruksela - podczas których zagrał dla 70 000 fanów - dodaje teraz trzy dodatkowe daty do swojej trasy. 

Lost Frequencies kariera

Młody brukselski producent Felix De Laet, znany również jako Lost Frequencies jest najczęściej granym belgijskim artystą na świecie, a z pewnością jego muzyka jest obecnie jednym z ulubionych belgijskich produktów eksportowych. W międzyczasie wrócił do domu ze swojej pierwszej dużej trasy koncertowej na żywo. W spektakularnej produkcji i oprawie scenicznej Lost Frequencies wykonał świeże i innowacyjne interpretacje swoich utworów. 

W październiku ukazał się nowy podwójny album Lost Frequencies "Alive And Feeling Fine". W pierwszej części albumu, w raz z kilkoma najnowszymi hitami Lost Frequencies ("Crazy", "Crazy", "Recognize", "Melody", "Truth Never Lies"), pojawiły się również utwory stworzone we współpracy z takimi artystami jak Mokita i Throttle. W drugiej części, która w fizycznej wersji albumu jest prezentowana jako jeden długi mix, znajdują się również mixy deluxe, nagrania z Tomorrowland i remiksy do utworów takich artystów jak Armin van Buuren, Estelle & Kanye West i The Rasmus. Te dwie części tworzą muzyczny spektakl złożony z 23 utworów.

  • Bilety w cenie 125 zł.
  • Limit biletów wynosi 8 sztuk.

Regulamin imprezy dostępny tutaj.

_
akt.LT

Bilety dostępne w: