Plakat ze zdjęciem Pawła Domagały i informacjami o wydarzeniu

Pożegnanie Lata: Paweł Domagała

2020-09-11 ( piątek )
20:00-22:00
Laba.Land, ul. Przełajowa 5, Poznań

Kategoria: Muzyka

Pożegnajmy razem lato pełne muzycznych emocji. We wrześniowe popołudnia organizatorzy zapraszają na teren Laba.Land, gdzie wystąpią kolejno: Paweł Domagała (11 września), Łąki Łan (12 września) i Strachy na Lachy (13 września).

Paweł Domagała - gra w filmie i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych, podkłada głos w filmach animowanych. Nie rozstaje się z gitarą, stara się równocześnie być radykalnie pokorny i radykalnie pewny siebie. Autor takich przebojów, jak "Popatrz na mnie", "Weź nie pytaj" czy "Wracaj".

Bramy zostaną otwarte o godz. 19:00. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00 i potrwa do ciszy nocnej, czyli godz. 22:00. Na terenie wydarzenia obowiązywać będą bieżące zalecenia epidemiologiczne, z którymi należy zapoznać się przed przybyciem na miejsce.

Bilety w cenie: 79 zł dostępne są na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl i www.tobilet.pl.
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Dokładne informacje dotyczące wstępu i zachowania na terenie koncertu zostaną określone w Regulaminie, który jest dostępny na http://tinyurl.com/regulamin1.

Zobacz www.facebook.com/events/301392007604797/