Na zdjęciu członkowie zespołu, na dole informacje o wydarzeniu

Pożegnanie Lata: Łąki Łan

12.09.2020
20:00

Pożegnajmy razem lato pełne muzycznych emocji! We wrześniowe popołudnie organizatorzy zapraszają na teren Laba.Land, gdzie wystąpi zespół Łąki Łan.

W pierwszych latach działalności zespół grał improwizowany groove, wzorując się na dj-ach techno. Doceniany był za tworzenie świetnego, taneczno-psychodelicznego klimatu i improwizacyjne występy. Do dziś słyną z niesamowicie energetycznych koncertów i nie bez powodu przez wielu są nazywani najlepszym zespołem koncertowym w kraju. Wypracowali swoje niepowtarzalne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje, łącząc w sobie wiele gatunków muzycznych. Twórczość Łąki Łan naznaczona jest tekstami Paprodziada mówiącymi w dużej mierze o zamiłowaniu do Natury.

Bramy zostaną otwarte o godz. 19:00. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00 i potrwa do ciszy nocnej, czyli godz. 22:00. Na terenie wydarzenia obowiązywać będą bieżące zalecenia epidemiologiczne, z którymi należy zapoznać się przed przybyciem na miejsce.

Bilety w cenie: 79 zł dostępne są na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl i www.tobilet.pl.
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Dokładne informacje dotyczące wstępu i zachowania na terenie koncertu zostaną określone w Regulaminie, który jest dostępny na http://tinyurl.com/regulamin1.

Zobacz www.facebook.com/events/1324768937899019/