Plakat wydarzenia ze zdjęciem artysty

Kev Fox solo - na zakończenie sezonu w KontenerART

2020-09-17 ( czwartek )
20:00-22:00
KontenerART, ul. Ewangelicka, Poznań

Kategoria: Muzyka

KEV FOX to oczywiście 1/2 znakomitego duetu SMOLIK / KEV FOX.

Kev gra też akustyczne, solowe koncerty. Wówczas do repertuaru dołącza kilka utworów, które nie znalazły się na płytach SM//KV oraz najczęściej 2 lub 3 utwory artystów, którzy byli lub nadal są dla niego inspiracją.

Debiutancki album SMOLIK // KEV FOX był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku, za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Od czerwca 2017 ma status platynowej płyty.

W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii.

W 2018 ukazała się QUEEN OF HEARTS, czyli EP, której sesja nagraniowa miała miejsce w legendarnym Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel.
Premiera koncertowa EP miała miejsce w ramach Live Sesji w YouTube Space w Berlinie.
Duet wciąż koncertuje, pojawił się na większości liczących się festiwali (m.in Tauron Nowa Muzyka, Męskie Granie, Olsztyn Green Festiwal itp).

Obecnie artyści pracują w studio nad kolejnym albumem.

Wstęp wolny.

----------
Koncert organizowany przez Fundację Spotkanie i Tworzenie w ramach projektu "Aktywator - przestrzeń dla kultury, kultura dla przestrzeni", finansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania.
W związku z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego o zachowaniu dystansu między uczestnikami wydarzenia, ilość miejsc będzie ograniczona. Przypominamy również o konieczności zakrywania ust i nosa w strefie wydarzenia.

Zobacz www.facebook.com/events/2661156387527815/