Widok czerwonej opadającej kurtyny. Na wierzchu napis "Strauss Gala & Świat Operetki".

Koncert - Strauss Gala & Świat Operetki - UWAGA! KONCERT OSTATECZNIE ODWOŁANY!

26.10.2020
19:00

Koncert przełożony na 20.01.2021r i dalej na 19.05.2021r, A NASTĘPNIE ODWOŁANY!

Bilety należy zwracać w punktach ich zakupu za okazaniem dowodu nabycia.

Publiczność całego świata rozmiłowana jest w magicznym świecie operetki i walcach Johanna Straussa. W pełnych zachwytu dźwiękach, usłyszeć można szelest długich sukien i ozdobnych piór, huk rozlewanego szampana czy miłosnych szeptów w alkowach.
W podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia zabierzemy Państwa już 26 października w Auli UAM w Poznaniu. Kompozycje ojca i syna w wykonaniu orkiestry "Le Quattro Stagioni" pod dyrekcją Tadeusza Żmijewskiego, przeniosą słuchaczy do krainy walca i polki. W jesienny, wirujący wieczór nie zabraknie słynnego walca "Nad pięknym modrym Dunajem" czy "Marsza Radetzkiego".
Wiedeń nieodłącznie kojarzy się z operetką, która wybrzmiewa niezapomnianymi  melodiami opowiadającymi o gorącej miłości i szczęśliwych zakończeniach. Któż nie zna szlagieru: "Usta milczą dusza śpiewa" czy... "Co się dzieje? Oszaleję!".
W świat operetki porwą Państwa wspaniali soliści operetek z Polski i Ukrainy. Prześcigając się w kunszcie wokalnym, wyśpiewają najsłynniejsze duety miłosne.

Bilety w cenach 69, 99 i 119 zł (w zależności od miejsca).

Bilety dostępne w: