Na zdjęciu Sanah.

Sanah - spotkanie i mikrokoncert online z okazji premiery "Irenki"

2021-05-07 ( piątek )
18:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

Po sukcesie albumu "Królowa dram", nagrodzonego Bestsellerem Empiku 2020, sanah nie kazała długo czekać na swój następny materiał. Najpierw jesienią 2020 r. ukazała się EP-ka "BUJDA" z hitem "No sory", a równo rok od premiery debiutu w ręce fanów oddaje drugą płytę. "Irenka" to kolejny rozdział w karierze wokalistki, która szturmem podbiła serca polskich słuchaczy i wylansowała takie przeboje jak "Szampan", "Melo​dia", "Siebie zapytasz" czy "Proszę pana".

W dniu premiery wydawnictwa odbędzie się spotkanie online z sanah w roli głównej. Wokalistka opowie o pracy nad materiałem i udzieli odpowiedzi na pytania frapujące fanów, a także zagra na żywo kilka utworów z nowej płyty. Rozmowę z artystką poprowadzi Agnieszka Szydłowska.

Wszystkie piosenki zamieszczone na albumie układają się w historię tytułowej postaci, przepełnioną pięknem i melancholią. Artystka skupiła się na przekazaniu autentycznych emocji, o czym świadczy także pozbawiona jakiegokolwiek retuszu okładka płyty. "Irenkę" promują single "No sory" i przebój "Ale jazz!" nagrany w duecie z wokalistą Bitaminy, Vito Bambino. Utwór uplasował się na pierwszym miejscu listy najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych i pokrył się dotąd trzykrotną platyną.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Zobacz news.empik.com