Grafika przedstawia logo klubu Blue Note - niebieską nutę na czarnym tle.

The Best of Sade - UWAGA! KONCERT ODWOŁANY!

2021-05-28 ( piątek )
19:00
Blue Note Poznań Jazz Club, ul. Kościuszki 79

Kategoria: Muzyka

Koncert odwołany

Na repertuar zespołu składają się kompozycje z różnych okresów twórczości artystki. Znajdują się wśród nich takie sztandarowe hity, jak: "Smooth Operator", "Paradise, "Is It a Crime", "Your Love is King" i wiele innych!

Elementem łączącym, tożsamym z twórczością Sade jest stylistyka wykonania oraz oryginalne instrumentarium (sekcja dęta, poszerzona sekcja rytmiczna, a przede wszystkim charyzmatyczna, niezwykle oryginalna i wyjątkowa wokalistka). Celem zespołu nie jest kopiowanie Sade, a ukazanie jej twórczości w indywidualny sposób, zachowując swoją tożsamość.

Projekt The best of Sade to przedsięwzięcie o charakterze artystycznym. Zespół powstał w listopadzie 2013 roku w Zielonej Górze z inicjatywy muzyków, a przede wszystkim przyjaciół - Magdaleny Grzymkowskiej (wokalistki, autorki tekstów, artystki o wyjątkowym kunszcie wokalnym), Alana Racza oraz Sebastiana Markulaka (gitarzysty i kierownika muzycznego projektu). The Best of Sade to projekt poświęcony artystce, która na stałe wpisała się w karty historii muzyki i dla ludzi kochających jej twórczość.

Bilety:

  • 45 zł - pierwsza pula,
  • 60 zł - druga pula.

akt.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz bluenote.poznan.pl/