Fioletowo niebieski baner z nazwą wydarzenia. Poza tym widoczna czarna płyta gramofonowa i wizerunek gramofonu.

W ramch cyklu Summer Sky Festival - Koncert:Sympho House - House Music in Symphonic Concert

19.06.2021
20:00

Koncert Sympho House to unikalne połączenie muzyki house i symfonicznych brzmień w wykonaniu Visual Symphony Orchestra, DJ-a i wokalistów.  Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane utwory takich artystów jak: Faithless, Moloko, Bob Sinclar, Daft Punk, Eric Prydz, Basement Jaxx, Modjo, Armand van Helden, Kygo, Avicii i inni.

Ze względu na złożoność projektu powstała Visual Symphony Orchestra składająca się kilkudziesięciu najlepszych muzyków orkiestrowych w Polsce pod kierownictwem doświadczonego kompozytora i aranżera - Dariusza Tarczewskiego.
Do współpracy przy projekcie zaproszono także DJ-a Wookie, którego ponad 25-letnie doświadczenie w pracy z muzyką klubową nadało projektowi Sympho House wyjątkowy charakter.

Na scenie pojawią się znakomici wokaliści:

  • Kasia Wilk,
  • Kasia K8 Rościńska,
  • John James
  • Daniel Moszczyński.

Sympho House to nie tylko muzyka to także multimedialno-świetlny spektakl oddający niesamowity klimat balearskich klubów muzycznych. To potężna dawka housowej energii w symfonicznych aranżacjach z udziałem Orkiestry oraz DJ-a na żywo.

-
Koncert Sympho House organizowany przez Visual Production jest cześcią Summer Sky Festival 2021 - cyklu letnich wydarzeń kulturalnych w całej Polsce.
W ramach Summer Sky Festival stworzone zostaną specjalne strefy chilloutu, gdzie będzie można coś zjeść, wypić i zrelaksować się ze znajomymi. Strefy chilloutu będą udostępnione podczas trwania całego koncertu, a także przed i po nim, umożliwiając before i after party.

_

Bilety w cenach 120, 140 i 160 zł (w zależności od strefy).
Karnet (18-19.06) 190 i 220 zł.

Bilety dostępne w: