Dwóch mężczyzn, jeden w czapce, drugi ma papierosa w ustach, patrzą przed siebie.

San Miguel Fest- Rasmentalism

2021-07-03 ( sobota )
20:00-23:30
Stary Port Poznań, Estkowskiego Chwaliszewo 1, Poznań

Kategoria: Muzyka

Rasmentalism już 3 lipca zagra w Poznaniu jeden z ostatnich koncertów w historii zespołu. Ras i Ment ostatnie Ostatnie Tango tańczą tego lata w nielicznych miejscach. Stary Port Poznań zaprasza na sentymentalny koncert.

Na scenie są od 15 lat. Jak większość raperów i Rasmentalism debiutowali nielegalnym krążkiem. Był to album noszący tytuł Dobra Muzyka, Ładne Życie. Ras i Ment nagrywali z W.E.N.Ą, Małpą, Eldo, VNM, Spinache,Taco Hemingway czy Quebo. Wydali w sumie osiem albumów, dwa nielegalne, jeden z Rockers Publishing, 4 z Asfalt Records, a ostatni z Sony Music Poland. Ostatni album Rasmentalism - Geniusz - wydany został w trakcie pandemii. Premiera albumu została przesunięta, a koncerty promocyjne odwołane. Płyta Geniusz i trasa koncertowa A.D. 2021 to pożegnalne momenty zespołu. W pierwszy weekend lipca, w poznańskim Starym Porcie, duet zagra w rozszerzonym składzie, z zaproszonymi i niespodziewanymi gośćmi. Kolorowe, interesujące i zgrabne przemieszczanie się pomiędzy brzmieniami i gatunkami, a także dopracowanie w szczegółach - to charakteryzuje Rasmentalism. W wersach każdy odnajdzie coś dla siebie i jest się w stanie z nimi identyfikować.

Koncert odbędzie się z dbałością o protokół bezpieczeństwa związany z COVID19.

Bilety: GoingApp - cena od 59 PLN.

Zobacz www.goingapp.pl/wydarzenie/san-miguel-rasmentalism/lipiec-2021?fbclid=IwAR1_iECRjNRQo6n8fmhTSFw2JPTY86RU5We7hscH6VUZdTy9tzHB327_VYE