Na zdjęciu dwóch członków zespołu na scenie.

Sinatra Project. Specjalny koncert jubileuszowy

2021-09-21 ( wtorek )
Blue Note, ul. Kościuszki 79

Przenieśmy się czasów wspaniałej atmosfery koncertów legendarnego muzyka Franka Sinatry ze złotego okresu jego kariery i popularności! A wszystko za sprawą formacji Sinatra Projekt!
W programie znajdują się zarówno największe przeboje legendarnego wokalisty, takie jak "My Way", "Strangers In The Night", czy "I've Got You Under My Skin", jak i kilka mniej znanych perełek. Utwory śpiewane są w języku angielskim, jednakże Frankie, utrzymuje świetny kontakt z widzami w języku polskim. To właśnie pierwszoosobowa narracja, wciągająca w świat wspomnień "The Ol' Blue Eyes" sprawia, że koncert Sinatra Projekt jest tak wyjątkowy i niepowtarzalny!

A wszystko zaczęło się w 2010 roku....
Łukasz Mazurek, ówczesny aktor Teatru Noweg w Poznaniu, zafascynowany "dętym" brzmieniem aranżacji Franka Sinatry z lat 60., napisał scenariusz na bazie kilku biografii artysty. Aby wcielić się w postać gwiazdy, wystarczyło już "tylko" wyselekcjonować utwory i... znaleźć muzyków.
To drugie udało się z pomocą Jacka Skowrońskiego. Pierwszy skład stanowili: Jacek Winkiel (pianino), Piotr Max Wiśniewski (kontrabas), Sławomir Tokłowicz (perkusja) oraz Marcin Kajper (saksofon)...

Bilety - 60 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w: