Danuta i Dariusz Stoccy koncertują na plaży. W tle morze.

On śpiewał w chórze, ona tańczyła w balecie. Ich miłość rozkwitła podczas tournee w Hiszpanii (stąd zapewne ich córka pała miłością do tego kraju, zna biegle hiszpański, 3 lata mieszkała w Madrycie).

Ich wspólną pasją był i jest folklor; Darek był kierownikiem muzycznym wielu zespołów folklorystycznych w Wielkopolsce zdobywając główne nagrody na festiwalach na całym świecie; założył też z przyjaciółmi zespół wokalno-instrumentalny "Konsonans". Jest pedagogiem i nauczycielem muzyki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6 w Poznaniu; Danka jest z wykształcenia ekonomistką, od wielu lat pracuje w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, ostatnio wyróżniona złotym medalem za wieloletnią służbę przez Prezydenta RP, od 2000 roku do dnia dzisiejszego tańczy w Zespole Tańca Ludowego "Staropolanie-Wielkopolska". Ich pasją stał się także taniec irlandzki i muzyka irlandzka; uczęszczają (niestety z powodu pandemii z przerwami) na zajęcia w szkole tańca irlandzkiego "Etnobalans".

Pandemia spowodowała, że dużo czasu spędzanego w domu postanowili wykorzystać na zrealizowanie jeszcze jednego wspólnego marzenia i wystąpi w sobotę 26 marca o godz. 18.00 w Jeżyckim Centrum Kultury duo instrumentalne DanDar Melody. Goście wysłuchają następujących kompozycji :

1. Si bheag Si mhor South Winds
2. The Rose
3. El Condor Pasa
4. Over the rainbow
5. You raise me up
6. Only you Yazoo
7. Besame mucho - Paulina Stocka
8. Krywaniu, Krywaniu
9. Gronicek
10. Dwa serduszka
11. Ukraina to ja - Solidarni z Ukrainą (utwór zostanie zaśpiewany)
12. Bouree I
13. La mer
14. O mio babbino caro
15. Marsz turecki
16. Bouree II
17. Largo
18. Galway girl