Na zdjęciu Plac Kolegiacki.

Muzyczne otwarcie lata

2022-06-26 ( niedziela )
17:00
Wolny Dziedziniec Urzędu Miasta Poznania, Plac Kolegiacki 17

Kategoria: Muzyka

Na inaugurację najmilszej pory roku i uroczyste otwarcie nowego Placu Kolegiackiego, wspólnie z Miastem Poznań organizatorzy zapraszają na koncert, w którego repertuarze znajdują się jedne z najpopularniejszych i najbardziej lubianych utworów z wystawianych przez Teatr Muzyczny spektakli. Widzowie usłyszą między innymi "Będzie plan" z Kombinatu, który okrzyknięty został najlepszym przedstawieniem muzycznym w historii Poznania, "W całkiem nową stronę" ze śmiertelnie uroczej Rodziny Addamsów, "Już czas zacząć życie" z cyrkowego Pippina i "To jest ten moment" z uwielbianego Jekylla & Hyde. Nie zabraknie również utworów z Evity, Zakonnicy w przebraniu, Virtuoso i najnowszej premiery Teatru, zaplanowanej na 27 sierpnia - spektaklu Irena, poświęconego postaci Sendlerowej. Wystąpią soliści i balet Teatru Muzycznego w Poznaniu.

Na wydarzenie obowiązywać będą wejściówki.

1. Dystrybucja 200 wejściówek w Kasie Teatru Muzycznego ul. Niezłomnych 1e. Początek 9 czerwca godz.13.00. Do wyczerpania puli. Tego dnia kasa czynna 13.00 - 19.00. Jedna osoba może pobrać maksymalnie 2 wejściówki.

2. Dystrybucja 200 wejściówek w CIK. Początek 10 czerwca godz. 10.00. Do wyczerpania puli. Jedna osoba może pobrać maksymalnie 2 wejściówki.

opr.sw

Zobacz teatr-muzyczny.pl/