Baner z nazwami zespołów.

Jednodniowy festiwal muzyczny w ramach 32. Malta Festival Poznań - UWAGA! FESTIWAL ODWOŁANY!

2022-06-28 ( wtorek )
17:30
Na placu Marka, MTP (Międzynarodowe Targi Poznańskie), ul. Głogowska 14, Poznań

Kategoria: Muzyka

"Z przykrością informujemy, że ze względu na nieprzewidziane okoliczności jesteśmy zmuszeni odwołać zaplanowany na 28 czerwca 2022 roku koncert Beach House/Peszek/Wąsik/Pepol, który miał odbyć się w ramach 32. edycji Malta Festival Poznań.

W sprawie zwrotu biletów prosimy o kontakt z ToBilet.pl pod adresem: info@tobilet.pl w terminie do 31 maja 2022 r. W wiadomości mailowej należy podać liczbę zakupionych biletów, numer transakcji oraz adres mailowy, z którego składane było zamówienie."

Beach House na Malta Festival Poznań! Beach House, dreampopowy duet z Baltimore, jest gwiazdą muzyczną Malta Festival Poznań. 28 czerwca zespół zagra swój jedyny koncert w Polsce, promujący wyczekiwany przez fanów na całym świecie album Once Twice Melody. Na koncercie usłyszymy również muzyków z Polski: Marię Peszek, Bartka Wąsika i Michała Pepola. Beach House bilety a koncert w ramach Malta Festival Poznań już dostępne.

Beach House, dreampopowy duet z Baltimore, jest gwiazdą muzyczną Malta Festival Poznań. 28 czerwca zespół zagra swój jedyny koncert w Polsce, promujący wyczekiwany przez fanów na całym świecie album Once Twice Melody. Na koncercie usłyszymy również muzyków z Polski: Marię Peszek, Bartka Wąsika i Michała Pepola.

28 czerwca odbędzie się jednodniowy festiwal muzyczny w ramach 32. Malta Festival Poznań. Do Polski przyjedzie Beach House, dreampopowy duet z Baltimore, w skład którego wchodzą: wokalistka i multiinstrumentalistka Victoria Legrand oraz gitarzysta i multiinstrumentalista Alex Scally. Zespół jest jedną z najbardziej cenionych amerykańskich grup muzycznych. Obydwoje muzycy są autorami wszystkich swoich utworów. Ich koncert na festiwalu będzie częścią międzynarodowej trasy koncertowej. Zaprezentują swój najnowszy, podwójny album Once Twice Melody. Płyta zawiera aż 18 utworów, a ich prezentacja odbywała się w czterech częściach.

Album jest ósmym wydawnictwem muzycznym zespołu i zbiera znakomite recenzje ze strony krytyków muzycznych. W dniu debiutu album Once Twice Melody uplasował się na 1. miejscu na liście najlepiej sprzedających się płyt Billboard.

Oprócz gości ze wschodniego wybrzeża Ameryki Północnej maltańską scenę zasilą koncerty przedstawicieli polskiej muzyki alternatywnej i poważnej. Wystąpi Maria Peszek, autorka bezkompromisowych tekstów poruszających tematy niejednokrotnie wstrząsające polską opinią publiczną. Artystka powróciła po pięciu latach z nowym krążkiem Ave Maria, który uważa za "najprawdopodobniej najpiękniejszą płytę, jaką nagrała". Publiczność usłyszy dwa wyjątkowe koncerty: Bartka Wąsika - pianisty, kompozytora, aranżera, członka zespołu Kwadrofonik, który wystąpi z materiałem z nadchodzącego albumu Daydreamer, z utworami Radiohead zaaranżowanymi na fortepian, oraz Michała Pepola - wiolonczelisty, aranżera i członka Royal String Quartet, który zaprezentuje kompozycje z premierowego albumu KORA.

Bilety w cenach 125, 250, 750 zł (w zależności od zniżek i wariantu)
Przy zakupie trzech biletów, czwarty gratis! Wybierz pakiet promocyjny 3+1 i zabierz swoich przyjaciół na koncert. Promocja dostępna do końca kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

Bilety dostępne w: