Foto: Dzieci z gitarami

Warsztaty Gitarowe dla wszystkich, którzy ostatni tydzień wakacji spędzają w mieście. 25-28 sierpnia. Grasz na gitarze i chciałbyś nauczyć się czegoś nowego? A może zawsze chciałeś grać, ale brakowało Ci czasu lub odwagi. A może po prostu doskwiera Ci wakacyjna nuda? Wpadnij do Warsztatowni Artystycznej (Wergiliusza 47b) na warsztaty gitarowe z Adamem Sypniewskim, znanym i lubianym nauczycielem.

Warsztaty w dwóch grupach:

  1. Krasnoludki - czyli stawiający pierwsze gitarowe kroki. W programie: budowa gitary i nazwy strun, podstawowe zasady pracy prawej i lewej ręki, nauka podstawowych melodii. 3 spotkania x 1h. Koszt 100 zł (33 zł/h) W cenie badanie umiejętności muzycznych dziecka, materiały dydaktyczne, strojenie gitar, oraz pomoc w zakupie gitary przed lub po kursie. Istnieje możliwość wypożyczenia gitary na czas trwania kursu, liczba instrumentów jest jednak ograniczona.
  2. Zaawansowani - osoby uczące się od co najmniej roku. W programie: "gimnastyka" gitarzysty, nauka różnych rodzajów akompaniamentu w tym opartych o techniki flamenco, oraz gra w zespole, w oparciu o przeboje muzyki rockowej 3 spotkania x 2h. Koszt kursu 120 zł (20 zł/h) W cenie materiały dydaktyczne Liczba miejsc ograniczona

Zapisy pod numerem tel. 667-355-741 oraz mailowo warsztatownia@edu-arte.com Terminy zajęć na www.edu-arte.com

Zobacz www.edu-arte.com