Foto zespołu

Nabór do dziecięco-młodzieżowego zespołu Gospel

01.09 – 30.09.2014

We wrześniu rozpoczyna się nabór  do dziecięco-młodzieżowego zespołu Gospel w Poznaniu i Suchym Lesie!

Teens Gospel Joy wiek: 9-15  lat. Chór  istnieje od 4 lat w Poznaniu, ma spore doświadczenie,  regularnie koncertuje. Przesłuchania: w Poznaniu - we wrześniu - przed próbą, która rozpoczyna się w każdy wtorek o godz. 17:45 i trwa 1/5 godziny - Barak nr 6 na ul. Grunwaldzkiej 55. Odpłatność miesięczna 80 zł lub 130 zł. za rodzeństwo.

Gospel w Suchym Lesie wiek: 5-12 lat, zespół istnieje od 2014 roku. ma w swoim dorobku już kilka koncertów, m.in. z udziałem Natalii Niemen i Beverly Minor z USA.  Przesłuchania w Suchym Lesie  we wrześniu - przed próbą, która rozpoczyna się w każdy wtorek o godz. 15:40 i trwa 1 godzinę  - Centrum  Kultury w Suchym Lesie,  ul. Szkolna 16.

Na próbach jest mnóstwo śpiewu, ruchu, choreografii dostosowanej do wieku, zabawy i młodych ludzi pełnych optymizmu. Podobnie jest na zajęciach w  Suchym Lesie.
W razie zainteresowania zapisami, każde dziecko przygotowuje dwie lub więcej piosenek, które zaśpiewa podczas przesłuchania. Jeśli dziecko jest nieśmiałe, rodzice mogą pomóc i zaśpiewać razem. Mama i tata mogą też trzymać za rękę.

W razie jakichkolwiek pytań,  można kontaktować się z  dyrygentką Agnieszką Tomaszewską pod numerem 509 307 100 lub mailowo na adres: gospeljoy@gospeljoy.pl.