plakat

Nabór do Studia Aktorskiego Teatru Porywacze Ciał

18.11 – 30.06.2015
18:00

Teatr Porywacze Ciał ogłasza nabór chętnych do Studia Aktorskiego Teatru Porywacze Ciał - Studio Osobowości w Republika Sztuki Tłusta Langusta przy ul. Gwarnej 11 w Poznaniu

Warsztaty aktorskie skierowane są do wszystkich zainteresowanych pomyślnie zdanym egzaminem do szkoły teatralnej oraz do tych, którzy chcą się rozwijać lub po prostu zrobić coś ciekawego. Uczestniczyć w zajęciach mogą zarówno osoby, które chcą doskonalić swój warsztat aktorski, jak i osoby poczatkujące, które dopiero zaczynają swoją przygodę z teatrem.

Warsztaty będą podzielone na etapy: zajęcia dotyczące ekspresji ciała, ćwiczenia psychofizyczne, ćwiczenia na koncentrację, uwalnianie emocji, praca nad emisją głosu i wyrazistością mowy, interpretacja prozy i wiersza, praca indywidualna i w grupie. Uwieńczeniem spotkania będzie premiera wspólnie przygotowanego spektaklu.

Teatr Porywacze Ciał powstał w 1992 roku. Został założony przez zawodowych aktorów - Katarzynę Pawłowską i Macieja Adamczyka. Artyści tworzą własne scenariusze i samodzielnie reżyserują swoje autorskie spektakle, w których są także aktorami. Współpracują z kreatywnymi ludźmi - także z osobami bez doświadczenia scenicznego; realizują różne interesujące projekty artystyczne, eksperymentują. Teatr należy, według zgodnego głosu krytyki i środowiska teatralnego, do jednej z najważniejszych niezależnych grup teatralnych w Polsce, która w tym roku obchodzi XX-lecie swojej pracy artystycznej. Twórcy Teatru posiadają 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów. Na zakończenie wspólnych działań warsztatowych przeprowadzają indywidualną rozmowę z każdym uczestnikiem. Pomagają także w trybie indywidualnym w przygotowaniu do egzaminów na uczelnie teatralne.

Koszt: 300 zł za 4 spotkania w miesiącu (od listopada 2014 r. do czerwca 2015 r.)

Uwaga! Przekonaj się, czy zajęcia w studiu ci odpowiadają! Bezpłatne jednorazowe warsztaty dla zaineresowanych Studiem! Info/zapisy: tel.: 048 601839524, kasiaporywaczecial@o2.pl www.porywaczecial.art.pl