m

Targi motoryzacyjne - Motor Show

09.04 – 12.04.2015

Podczas targów Motor Show Poznań w ramach trzech branżowych salonów: samochodowy, motocyklowy i caravaningowy, swoje ekspozycje zaprezentuje ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy.

Cieszący się największą popularnością wśród zwiedzających Salon samochodowy, zapowiada się niezwykle imponująco. W obszernych pawilonach 3A, 5, 5A i 6A zlokalizowanych na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gościć będziemy przedstawicieli największych światowych samochodowych marek, którzy zaprezentują polskie premiery.

Dedykowany miłośnikom pojazdów dwukołowych i quadów Salon motocyklowy skoncentrowany został w pawilonach 7, 7A, 8 i 8A, gdzie znamienici producenci i ich przedstawiciele, przygotowali wielce emocjonujące ekspozycje, pełne nowości i okraszone spektakularnymi pokazami.

Natomiast Salon caravaningowy to najważniejsze branżowe spotkanie w roku, które dostarcza wielu atrakcji, a także inspiruje do nowych sposobów spędzania wolnego czasu. Co znaczące, podnosi rangę firm wystawiających się i pozytywnie wpływa na kreowanie medialnego wizerunku. Jak co roku salonowi towarzyszyć będzie również Zlot Caravaningowy, który przyciąga wielu entuzjastów.

Bilety - 15 zł.

Bilety dostępne w:

Zobacz www.motorshow.pl/pl/