plakat

"Kreatywne lato" w Empiku!

06.07 – 10.07.2015
12:30

Już w najbliższy poniedziałek, 6 lipca, w poznańskim Empiku przy Placu Wolności odbędą się kolejne warsztaty z cyklu "Kreatywne lato". Na dzieci czekają gry planszowe, nauka sztuki origami oraz zajęcia plastyczne. Warsztaty będą się odbywać od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:30 do 15:00.

Podczas wakacyjnych spotkań w najbliższym tygodniu najmłodsi będą mieli okazję rozwinąć swoje plastyczne pasje, zapoznać się z najnowszymi technikami artystycznymi oraz własnoręcznie stworzyć wyjątkowe przedmioty.

Zajęcia z cyklu "Kreatywne lato" przeznaczone są zarówno dla najmłodszych, jak też nieco starszych, którzy interesują się technikami manualnymi i szeroko pojętą sztuką.

Harmonogram warsztatów:

PONIEDZIAŁKI Z ORIGAMI

6 lipca, godz. 12:30 - 15:00

Technika orgiami, choć powstała w Chinach, rozwinięta została w Japonii i to tam ustalono jej zasady. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się, jak wiele kształtów można stworzyć z kwadratowej kartki papieru.

PLANSZOWE WTORKI

7 lipca, godz. 12:30 - 15:00

Na uczestników spotkania czeka cała gama gier planszowych, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

EKO ŚRODY

8 lipca, godz. 12:30 - 15:00

Podczas warsztatów z zakresu techniki decoupage ich uczestnicy nadadzą nowe życie materiałom dostępnym w każdym domu, tworząc z nich zupełnie nowe przedmioty.

KSIĄŻKOWE CZWARTKI

9 lipca, godz. 12:30 - 15:00

Podczas zajęć dzieci będą miały okazję stworzyć własną zakładkę lub nową okładkę ulubionej książki, korzystając z technik scrapbookingu.

PLASTYCZNE PIĄTKI

10 lipca, godz. 12:30 - 15:00

W trakcie warsztatów uczestnicy dowiedzą się jak nieograniczone możliwości dają plastelina i modelina.

Wydarzenia cyklu "Kreatywne lato" odbywają się w okresie wakacyjnym na terenie całej Polski.