z

Wiosenne porządki - warsztat z rozwoju osobistego

2017-04-13 ( czwartek )
18:00
Dom Kultury "Słońce", Osiedle Przyjaźni 120

To jest tak, że sami rzucamy sobie kłody pod nogi, w kółko powtarzając stare, niedobre przyzwyczajenia. I wiemy o tym, ale i tak to robimy. Jak przekonać siebie? Czy można zmienić to co nam w swoim zachowaniu nie pasuje, ale czego dotychczas, mimo starań, nie udawało się zmienić?
Na kolejnych warsztatach z rozwoju osobistego w Domu Kultury "Słońce" omówione zostaną przyczyny, skutki i plan na skuteczne "Wiosenne Porządki", czyli takie działania, które zaprowadzą wreszcie ład w naszym codziennym życiu.
"Wiosenne porządki" to trzeci warsztat z rozwoju osobistego w rocznym cyklu.
Koszt: 30 zł. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy : dobroslawa.nowak@gmail.com

Dobrosława Nowak, ur. 1987 r. w Poznaniu. Absolwentka studiów magisterskich Psychologii (2015) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza i studiów licencjackich Sztuki Rejestracji Obrazu w Katedrze Fotografii (2013) na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Stypendystka Wydziału Nauk Społecznych Università degli studi di Catania we Włoszech (2009 - 2010).
Świadomie łączy oba kierunki wykształcenia. Uczestniczyła w licznych warsztatach w kraju i zagranicą oraz współorganizowała m.in warsztaty z komunikacji finansowane z Funduszy Europejskich dla Partnerstwa Dorzecze Słupi, zajęcia terapeutyczne w Fundacji Mały Piesek Zuzi, program rozwoju potencjału seniorów z Obornik, a także liczne warsztaty artystyczne. Mieszka i pracuje w Poznaniu.

Plakat