plakat

Ferie z Tańcem i Sztuką 2018

Zima w mieście? Artystyczna, pełna ruchu i inspiracji?  Organizatorzy zapraszają do Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź na Ferie z Tańcem i Sztuką 2018!

Podczas pierwszego tygodnia lutego w  szkole prowadzone będą zajęcia tańca klasycznego, choreografii, warsztaty akrobatyczne (akrobatyka, akrobatyka powietrzna), wyjątkowe zajęcia kukiełkowe oraz plastyczne, którym towarzyszyć będą ciekawe wyjścia (m.in. zajęcia tematyczne "Koziołki poznańskie" w Manufakturze Słodkie Czary Mary). Organizatorz chcą, aby uczestnicy ferii nie tylko odpoczywali i przyjemnie spędzali czas, ale także, aby odkrywali świat sztuki i piękno miasta pod okiem pełnych charyzmy pedagogów. Dzieci będą mogły nie tylko rozwijać swoje ciała, ale i wrażliwość plastyczną, umiejętności aktorskie oraz wiedzę o historii Poznania.

Pedagodzy:

 • Magdalena Kossakowska (zajęcia taneczne, choreografia)
 • Anna Süli (akrobatyka, akrobatyka powietrzna)
 • Przemysław Grządziela (warsztaty kukiełkowe)
 • Sławomir Wrembel (zajęcia plastyczne - świetlica)

Informacje ogólne:

Termin:

12 - 16 luty 2018

Pory zajęć:

Zajęcia odbywać się będą od 9:00 do 15:30, jednak dziecko można będzie dowieźć na godzinę 7:00 i odebrać do godziny 16:00. W godzinach, gdy nie będą odbywać się zajęcia, opiekunowie będą zajmowali się dziećmi w ramach zajęć świetlicowych.

Posiłki:

Uczestnikom feriiorganizatorzy  zapewniają obiady przygotowane przez Obiady Domowe. Menu uwzględnia wszelkie nietolerancje pokarmowe. Dzieci i młodzież zabierają ze sobą śniadanie i podwieczorek - codziennie.

Wiek uczestników: Na ferie mogą zapisywać się dzieci od 6 roku życia.

Zapisy:

Zapisów na ferie można dokonać TUTAJ.

Uczestnikom organizatorzy zapewniają:

 • pełną opiekę od 7:00-16:00 oraz zajęcia dydaktyczne 9:00-15:00;
 • wyżywienie -  jeden ciepły posiłek (śniadanie i podwieczorek dziecko przynosi ze sobą);
 • wodę, zdrowe przekąski;
 • wykwalifikowaną kadrę wychowawców oraz pedagogów;
 • profesjonalnie wyposażone sale do zajęć tanecznych i akrobatycznych;
 • ubezpieczenie NNW wszystkich uczestników;
 • ciekawy program dydaktyczno-rekreacyjny (w tym dedykowane materiały na warsztaty lalkarskie).

Zaplanowane wyjścia:

Manufaktura Słodkie Czary Mary - planowane warsztaty tematyczne "Koziołki poznańskie", później spacer po Starym Rynku z oglądaniem Koziołków; Kręgle w Galerii MM.

W związku z planem ferii dzieci zabierają ze sobą: śniadanie i podwieczorek - codziennie baletki, rajstopy i kostium ćwiczebny na zajęcia taneczne - codziennie wygodny sportowy strój i stabilne adidasy - we wskazany dzień strój umożliwiający dziecku malowanie farbami i warsztaty plastyczne (możliwy do pobrudzenia)

Załącznik

Zobacz szkolabaletowa.poznan.pl/ferie-z-tancem-sztuka-2018/