plakat

Konkurs na napisanie bajki dla dzieci "Zostań Bajkowym Bohaterem III"

24.05 – 31.07.2018

Firma EACTIVE z Wrocławia zachęca wszystkich do uczestnictwa w konkursie na napisanie bajki dla dzieci "Zostań Bajkowym Bohaterem III", który jest pierwszym etapem akcji charytatywnej mającej na celu wsparcie fundacji niosących pomoc chorym dzieciom.

Udział w konkursie może wziąć każdy, kto napisze wierszowaną bajkę dla dzieci (maksymalna długość to 5000 znaków) i  prześle ją wypełniając formularz na stronie: https://www.eactive.pl/pozycjonowanie/news/iii-edycja-konkursu-na-bajke-dla-dzieci-zostan-bajkowym-bohaterem-iii-rozpoczeta/ w terminie do 31.07.2018 roku.

10 najlepszych bajek zostanie wydanych w formie e-booka, który firma EACTIVE przekaże na cele charytatywne. Ponadto, finaliści otrzymają nagrody pieniężne oraz bony do księgarni internetowej. I miejsce to wygrana o wartości 500 zł oraz publikacja bajki na portalu www.miastodzieci.pl, II i III - 250 zł, pozostałych 7 autorów otrzyma bony o wartości 50 zł do księgarni internetowej Tania Książka.

Konkurs to świetna okazja by przekazać dzieciom niezwykłe historie i wprowadzić je w zaczarowany świat bajek. Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem wśród uczestników i środowisk pomocowych.

Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z regulaminem konkursu.

Zobacz www.facebook.com/events/164594541060725/