plakat

Półkolonie Miejskie w CK Zamek - zapisy

12.06 – 27.06.2018

Centrum Kultury ZAMEK jest organizatorem półkolonii dofinansowanych przez Miasto Poznań. PÓŁ KOLONII/PEŁEN ZAMEK organizowane będą w terminie od 16 do 20 lipca. Przez pięć dni dzieci twórczo i kreatywnie będą spędzać wakacje w samym sercu miasta, w cesarskim zamku.

W programie:

  • warsztaty artystyczne w pracowniach: ceramicznej, malarskiej, fotograficznej. Zajęcia inspirowane będą min. architekturą i wnętrzami zamkowymi oraz odbywającymi się w tym czasie wystawami,
  • spektakle teatralne na małej i dużej scenie- wystąpią Teatr Gili Gili oraz Teatr Gdynia Główna,
  • seanse filmowe w Kinie Pałacowym,
  • czytanie na dywanie, teatr kamishibai, zwiedzanie Zamku,
  • na zakończenie półkolonii wspólna zabawa z teatrem Wariate.

Uczestnikiem półkolonii dofinansowanych przez Miasto Poznań może być uczneń szkoły podstawowej uczęszczający do klasy I-III (w roku szkolnym 2017/2018) mieszkający w Poznaniu. Podstawą do wzięcia udziału w półkoloniach jest rozliczanie przez obojga rodziców/ opiekunów prawnych podatku na rzecz Miasta Poznania.

Zapisy na półkolonię odbywają się od 12 czerwca do 27 czerwca w siedzibie CK Zamek w punkcie informacyjnym zamku (wejście główne A, czerwona TUBA/KASY) w g. 12-20 z wyjątkiem poniedziałków 18 i 25 czerwca br. (w poniedziałki punkt informacyjny jest nieczynny).

Całkowity koszt półkolonii dla jednego uczestnika wynosi 400 zł, Dzięki dofinansowaniu Miasta Poznania, opłata ponoszona przez rodziców/opiekunów wynosi 100 zł.

Szczegółowe informacje i regulamin na stronie CK Zamek