Plakat z informacjami o wydarzeniu

XXIV Targi Edukacyjne w Poznaniu - #KreaTYwni

2020-03-06 ( piątek ) – 2020-03-08 ( niedziela )
10:00-16:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, Poznań

XXIV Targi Edukacyjne po raz kolejny przyciągną na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich placówki edukacyjne z Poznania i regionu Wielkopolski, jak również uczelnie z całego kraju i zagranicy.

Targi Edukacyjne w Poznaniu od ponad 20 lat kształtują przyszłość młodych Wielkopolan. W tegorocznej edycji weźmie udział ponad 170 placówek edukacyjnych - publicznych i niepublicznych szkół podstawowych, ponadpodstawowych, policealnych i wyższych oraz innych instytucji dydaktycznych, działających na różnych poziomach nauczania i w różnych obszarach edukacyjnych. Na targach pojawią się  niemal wszystkie szkoły wyższe z Poznania, jak również renomowane uczelnie spoza regionu i uniwersytety z zagranicy m.in. Danii, Niemiec i Wielkiej Brytanii.

Tegorocznej edycji przyświeca hasło #KreaTYwni. Targi Edukacyjne to także bogaty program warsztatów oraz wydarzeń towarzyszących, jak IV Ogólnopolski Kongres Oświatowy EDUTEC czy pełna atrakcji Aleja Zawodowców przygotowana przez szkoły branżowe z Poznania i okolicy.

W programie imprezy znajduje się również bogaty program konferencji i szkoleń dla nauczycieli, przygotowywanych przez wielkopolskie ośrodki doskonalenia nauczycieli.

Wydarzenie kierowane jest do uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników oświaty i każdego, kto jest związany z edukacją!

Szczegółowe informacje na stronie Organizatora.

Wstęp bezpłatny.

Impreza odbędzie się w pawilonach 7A i 8A. Wejście bezpośrednie od ulicy Śniadeckich (Wejście Zachodnie).

Karta wjazdu dla samochodów na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich kosztuje 30 zł - płatność na miejscu lub online.

Zobacz edukacja.mtp.pl