""

SeZamkowy Teatr Online - "Miejsce"

2021-01-17 ( niedziela )
10:00-13:00
CK Zamek, ul. Św. Marcin 80/82, online

Teatr Atofri. spektakl dla dzieci od 1 do 5 lat

Link dostępny w przedziale czasowym od 10-13, udostępniony zostanie na kanale YT Teatru Zaglądajcie na FB Zamek Dzieciom oraz FB Teatru Atofri.

Sześć stóp zaczyna swoją podróż, przemierzając świat małymi kroczkami.
Co to? Oko czy okno? To zerka ciekawie, to znika. Nasłuchuje świstów, szelestów i stuków. Odkrywa, dotyka pogniecionych papierowych form i nadaje im nowych znaczeń. Bawi się.

To miejsce, pełne zakamarków, zachęca do interakcji, pozwala się obserwować, zaczepia dźwiękiem tworzonym na żywo, skupia uwagę na metamorfozach form i pozwala śledzić relacje między ludźmi. Radość, zaciekawienie, zabawa i kreacja oprowadzają małego widza po tym niezwykłym świecie, aż do miejsca, które wycisza i relaksuje. Wszystkie obiekty tworzące "Miejsce" wyśniła i uszyła Agnieszka Gierach. Powstały w duchu upcyclingu z tkanin roletowych, które po wygnieceniu do złudzenia przypominają papier i pięknie pracują ze światłem.

koncepcja sceniczna i reżyseria: Agnieszka Gierach, Monika Zajączkowska, Bogdan Żyłkowski
opieka dramaturgiczna: Bogdan Żyłkowski
scenografia: Agnieszka Gierach
choreografia i muzyka: Monika Zajączkowska
występują: Agnieszka Gierach, Paweł Wódczyński, Monika Zajączkowska
producent: Teatr Atofri / Poznańska Fundacja Artystyczna

Projekt powstał przy współpracy Teatru Atofri, Stowarzyszenia Balkon Kulturalny, Poznańskiej Fundacji Artystycznej, Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 w Poznaniu i Centrum Sztuki Dziecka.

wiek: od 1,5 roku
czas trwania: 30 minut
premiera: 12 stycznia 2020

Zobacz www.ckzamek.pl/