Świąteczna noc. Zapakowane prezenty stoja na śniegu. Na górze napis: "Edycja świateczna".

Świąteczna Edycja Kindernalia -online

01.12 – 24.12.2021
13:00

Witajcie! Wielkimi krokami zbliża się Zimowa Edycja Kindernaliów Online. Zapewne zastanawiacie się czym, one właściwie są? Kindernalia to jedyne takie wydarzenie w przestrzeni online, tworzone przez poznańskich studentów, pełnych pasji oraz kreatywności. Nadrzędnym celem jest promowanie w przystępny sposób rozwoju oraz wartości edukacyjnych u młodych ludzi z całej Polski! Dzięki formie zdalnej każdy maluch - niezależnie od miejsca zamieszkania - może wspólnie z nami przeżyć fantastyczną, świąteczną przygodę.

W tegorocznej edycji już od 1 grudnia będziecie wspólnie odliczać do Gwiazdki, poznając przy tym wspaniałe tradycje z kultowych, polskich regionów. W trakcie wydarzenia studenci bedą dzielić się z Wami na Facebooku i Instagramie informacjami, dotyczącymi zwyczajów świątecznych w Polsce.

Wyczekujcie także rozmaitych konkursów czy też innych przyjemnych atrakcji. Facebook: Kindernalia https://www.facebook.com/kindernalia Instagram: kindernalia.poznan https://www.instagram.com/kindernalia.poznan/

Zobacz www.facebook.com/kindernalia