Żubr i kot. Tytuł i czas wydarzenia oraz zasady opisane w artykule.

Dla miłośników zwierząt oraz natury poznański ogród zoologiczny przygotował specjalną ofertę na czas ferii zimowych. Na odwiedzających Nowe Zoo czeka niespodzianka - dodatkowe spotkanie z jego mieszkańcami online. 
Przy zakupie biletu w dniach 15-30 stycznia odwiedzający ogród otrzymają kartę z zadaniami. Po jej rozwiązaniu należy przesłać otrzymane hasło na podany adres mailowy. W odpowiedzi każdy dostanie link do spotkania internetowego ze zwierzętami, które teraz, ze względu na pogodę, nie są obecne na wybiegu.

Zdalne spotkania z mieszkańcami zoo odbywać się będą w dniach 17-30 stycznia we wtorki, środy i czwartki o godzinie 12:00. Wycieczka zajrzy do Nowego oraz Starego Zoo. Dodatkowo, ostatniego dnia, w godzinach późno popołudniowych, uczestnicy przeniosą się do pawilonu zwierząt nocnych.

Ponadto Nowe ZOO zaprasza do skorzystania ze swojej oferty przy ul. Krańcowej 81 codziennie od 9:00 do 16:00, wstęp zgodnie z cennikiem. Stare Zoo, przy ul. Zwierzynieckiej 19, otwarte w tych samych godzinach, można odwiedzić bezpłatnie. 

Zobacz www.pl-pl.facebook.com/Zoo-Pozna%C5%84-Official-Site-1475315479348773/