Nazwa wydarzenia.

Zapraszamy na spotkania w ramach projektu "Porady w CIR!"

Centrum Inicjatyw Rodzinnych zaprasza na coachingowe sesje dla rodziców - DOBRE PYTANIE!!!
Sesje obecnie odbywają się zdalnie poprzez platformę Skype.

Coaching umożliwia wszechstronny rozwój osobisty, może być również świetnym sposobem na wzmacnianie kompetencji rodzicielskich i pogłębianie rodzinnych więzi.

Nasza specjalistka - Agnieszka Awzan-Spychalska to coach, pedagożka, socjolożka i trenerka rozwoju osobistego. Od 20 lat zawodowo związana z samorządem lokalnym. Inicjatorka wielu miejskich projektów społecznych i obywatelskich. Praca z ludźmi jest jej pasją, a celem budowanie autentycznych relacji, wzmacnianie motywacji, rozwijanie potencjału i towarzyszenie w zmianie. Wspiera rodziców w rodzicielskiej drodze pracując w nurcie psychologii pozytywnej i dialogu motywującego.

Jeśli jesteś Rodzicem stale poszerzającym swoje kompetencje i dążącym do bardziej świadomego kształtowania procesu wychowawczego zapraszamy Cię na inspirujące spotkania indywidualne z coachem. Jeżeli masz poczucie, że jesteś w kryzysie wychowawczym, trudno rozmawiać Ci z własnym dzieckiem, nie wiesz jak wspierać dziecko w trudnościach wynikających z lęku, braku asertywności, problemów w relacjach z rówieśnikami lub po prostu chcesz znaleźć sposoby na bardziej przyjazną komunikację ze swoją pociechą, to coaching jest metodą na wykorzystanie tkwiącego w Waszej rodzinie potencjału.

Nasza trenerka będzie dążyła do wydobywania rozwiązań i strategii płynących z Twojego wnętrza wierząc, że każdy Rodzic jest kreatywny, pełen pomysłów oraz posiada wszelkie potrzebne zasoby, aby dać swojemu dziecku wszystko, czego ono potrzebuje, pozostając przy tym w zgodzie z własnymi potrzebami.

Zapraszamy w poniedziałki o godzinie 14:30, a jeśli poniedziałki masz zajęte napisz do nas - postaramy się ustalić termin coachingu specjalnie dla Ciebie!

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres cir@pcs-poznan.pl, w tytule prosimy zaznaczyć "coaching rodzicielski", w mailu podać preferowaną datę, imię, nazwisko i numer telefonu.
Możesz się również zapisać pod numerem telefonu 61 878 15 59 lub przyjść do nas osobiście!

Zobacz facebook.com/pg/centruminicjatywrodzinnych/events/?ref=page_internal