plakat

Nakręć się na karierę - rekrutacja do PBDA Consulting

08.10 – 20.10.2018
08:00

Czujesz, że oprócz studiowania brakuje Ci doświadczenia i przekształcenia teoretycznej wiedzy w praktyczne umiejętności? Czym prędzej wypełnij formularz rekrutacyjny do PBDA Consulting i zadbaj o swoją przyszłość już teraz.

PBDA Consulting to organizacja studencka, która działa między światem biznesu a edukacji. Zorientowana jest na rozwój swoich członków oraz wsparcie inicjatyw gospodarczych. W swoich działaniach współpracuje z startupami, małymi i średnimi przedsiębiorstwami w zakresie analiz rynkowych, planów marketingowych oraz doradztwa biznesowego. PBDA Consulting działa w trzech zespołach

  • Human Resources Team - otwartość, nawiązywanie kontaktów oraz współpraca z ludźmi to cechy, które Cię opisują? Nadajesz się tutaj idealnie.
  • Business Development Team - twój umysł to istny komputer, kochasz analizować i rozkładać na czynniki pierwsze wszystkie informacje, które do Ciebie docierają? BD Team już na Ciebie czeka.
  •  Marketing Team - Masz tysiąc pomysłów na sekundę a kreatywność to twoje drugie imię? Pierwsze co robisz po obudzeniu, to nie kawa, tylko odświeżenie Facebooka lub Instagrama? Marketing Team chętnie Cię pozna!

Dzięki PBDA zaczniesz realizować projekty ze świata biznesu, zdobywając niezbędne doświadczenie oraz wiedzę pozwalającą wyróżnić Cię spośród innych. To również możliwość spotkania osób z podobnym do Ciebie nastawieniem i szansa na przeżycie świetnej przygody podczas studiów.

Pierwszy krok, to wypełnienie formularza. Następnie wybrane osoby zostaną zaproszone na Assesment Center. Czas na wypełnienie formularza do 20 października 2018 r.

Zobacz www.facebook.com/events/341986879706627/