Baner promujący wydarzenie. Nazwa wydarzenia i data.

Jazz, muzyka klasyczna i burleska - jeśli lubisz przynajmniej jedną z tych rzeczy, to czytaj dalej.

Stała widownia Madame de Minou została już skutecznie uzależniona od brokatu i cekinów, więc wie co robić. To właśnie oni błyskawicznie wykupują pierwsze rzędy. A jeśli pierwszy burleskowy raz jest jeszcze przed Tobą, to nie masz pojęcia jak Ci zazdroszczę! Rewia Burleski od Madame de Minou live music po raz pierwszy w Poznaniu!

Skrócona instrukcja obsługi burleski:

  1. zbierasz ekipę - sugerujemy żonę, babcię, czy kogo tam lubisz
  2. wchodzisz na stronę i kupujesz odpowiednią ilość biletów
  3. z niecierpliwością wyczekujesz 20.06, a w międzyczasie
  4. szykujesz najbardziej odjazdową kieckę, która nudzi się w szafie, bo nie ma gdzie jej zakładać. Masz różowy garnitur? Dawaj. Brokatowe kowbojki? Uważaj, bo jak będziesz wyglądać lepiej niż Madame de Minou to Cię wyprosimy. Na szczęście nie jest to łatwe.
  5. 20.06 o godzinie 18:30 zamawiasz ubera i udajesz się do Auli Artis
  6. i na koniec... po prostu pozwalasz się ponieść.

Pewnie chcesz wiedzieć, co się wydarzy na scenie:

Red Juliette - najbardziej wszechstronna i doświadczona artystka polskiej sceny burleskowej zaprasza rumieńce na Wasze twarze i dopiero wtedy zaczyna prawdziwe show. Szukasz nutki ekstrawagancji? Na jej występie nutka znajdzie Cię sama.

Paweł Kułaga - tancerz, akrobata, męczy się, gdy ma na sobie zbyt dużo ubrań. Mięśni ma więcej, niż Polacy płacą podatków, a jego ekspresja zachwyci Was błyskotliwym humorem i sprawi, że niemożliwe stanie się możliwe.

Tamara Behler - to ona dźwiga na swoich smukłych barkach ciężar wokalu na tym show. Gdy zaczyna śpiewać, pragniesz powrócić do momentu, w którym zazdrościłaś jej jedynie sukienki.

Gospodyni wieczoru, która może tu napisać o sobie wiele, ale woli, żebyś przyszedł i sam wyrobił sobie opinię. To ona spina show w spektakularny koktajl wrażeń, ona dba o Artystów i Gości, ona płaci VAT i raczy Widownię nie do końca poprawnym żartem. Uważaj, żeby jej nie podpaść zbyt błyszczącą kreacją, bo jej ostry humor jest równie pokręcony jak płomiennorude włosy. Producentka największej imprezy burleskowej w Polsce i jednej z największych w Europie, businesslady i kocia mama - Madame de Minou.

Grzech Piotrowski - wybitny producent muzyczny mający na swoim koncie współprace z takimi artystami jak Afromental, Ewa Bem, Krzysztof Krawczyk czy Urszula Dudziak. Wraz ze swoim jazz bandem tchną powiew świeżości w nieco zakurzone dzieła dawnych Mistrzów. To on sprawia, że Czajkowski staje się sexy, a Mozart odsłania swoje skrywane oblicze. To on za pomocą magicznej różdżki nadaje klasykom energetyczny klimat zmysłowego jazzu. A wszystko po to, abyście nie mogli powiedzieć "eee... Już to widziałem!"

Jak się przygotować?
Dress to impress - elegancko, ekstrawagancko, lub po prostu... ładnie. To idealna okazja, aby założyć to, za co zganiłaby Cię babcia. Wskazane jest wszystko, co sprawi, że poczujesz się jak pasażer z górnego pokładu.

Ile to trwa?
Planowane są 2 akty + przerwa. Jak ktoś na Ciebie czeka w domu, to powiedz że będziesz po 23.

Co więcej?
Przede wszystkim warto zajrzeć na stoisko gdzie znajdziecie:
Pasties (ręcznie robione, oryginalne, takie bardziej świecące i mniej przyciągające postronne spojrzenia)
Fotosy A5 (35 zł), A4 (50 zł) (po występie złap performera, to ci strzeli dedykację)
Guilty pleasures z Atelier Minou (tutaj dopiero zaczyna się zabawa - sprawdźcie sami).

Bilety w cenach nominalnych* 150-230 zł (w zależności od miejsca).
_____
*bileterie mogą do ceny nominalnej doliczać prowizję.

Kup bezpośrednio:

Baner