a

Koncert - Anna Wyszkoni

2016-10-02 ( niedziela )
19:00
Sala Ziemi, MTP, ul. Głogowska 14, Poznań

Kategoria: Muzyka

Trasa koncertowa nazywa się "20/20"  czyli 20 piosenek na 20-lecie.
Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej lubianych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz blisko pół miliona sprzedanych płyt. Obie jej solowe płyty: "Pan i Pani" i "Życie jest w porządku", uzyskały status podwójnie platynowych. W 2016 roku Anna Wyszkoni obchodzi jubileusz 20-lecia działalności artystycznej.
Solowy dorobek płytowy Ani Wyszkoni to albumy "Pan i Pani" oraz "Życie jest w porządku". Obydwa uzyskały status podwójnie platynowych płyt. Pochodzą z nich m.in. przeboje: "Czy ten pan i pani", "Z ciszą pośród czterech ścian", "Zapytaj mnie o to, kochany", "Biegnij przed siebie", "W całość ułożysz mnie" czy nagrodzony super jedynką za przebój roku "Wiem, że jesteś tam". W 2015 roku Ania Wyszkoni wydała świąteczny album pt. "Kolędy wielkie".
Ania jest artystką, która bardzo chętnie i z wielkim oddaniem angażuje się w działalność społeczną i charytatywną. W roku 2011 była nominowana do nagrody Gwiazdy Dobroczynności, a w grudniu 2012 roku została ambasadorką Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla Dzieci w Jaszkotlu koło Wrocławia.
Koncerty Ani Wyszkoni są eleganckie i romantyczne, a jednocześnie widowiskowe i pełne energii. Na scenie towarzyszy Jej zespół znanych i doświadczonych muzyków.

Bilety w cenach 55, 75, 90, 100 i 120 zł (w zależności od miejsca) dostępne on-line.

oprac.LT

akt.sw

Bilety dostępne w:

Baner