x

Rezerwat - Antykabaret Barbarzyńcy PL w ramach Malta Festival Poznań

2019-06-28 ( piątek )
21:30
Barak Kultury, Aleje Marcinkowskiego 21

Oto nadchodzą Nieprawdziwi Polacy z humusem w ręku! Zabiorą Wam pracę, zniszczą Waszą tożsamość, zdeprawują Waszych starców i dzieci, wykupią Wam ze sklepów całą kaszankę, wezmą z Wami ślub, a na końcu sprawią, że umrzecie ze śmiechu. Antykabaret Barbarzyńcy PL jest inny od tego wszystkiego, co nazywacie kabaretem!
"Rezerwat" to pierwszy spektakl poznańskich artystów, którzy z perwersyjnym wdziękiem głoszą manifest mniejszości! W "Rezerwacie" możecie spotkać almodovarowską dziewczynę, podejrzanego arabskiego imigranta, wyzwolonego ducha Marii Konopnickiej i zboczusia ze sklepu patriotycznego. Zagląda tu także myśliwy polujący na gatunki gorszego sortu.
Barbarzyńcy PL to wybuchowa mieszanka talentów i osobowości rodem z koszmarnego snu Prawdziwego Polaka. Gorący temperament hiszpańskiej aktorki Evy Rufo, erotyczny feeling krytyka filmowego i aktywisty ruchu LGBT Bartosza Żurawieckiego, arabski profil i francuskie maniery aktora Hacena Sahraoui. A to jeszcze nie wszystko! Skład dopełniają: uwielbiająca artystyczne transformacje Ola Marzec oraz kompozytor dźwięków dziwnych Paweł Paluch. Nad całością czuwa "barbarzyńca z wyboru" Przemek Prasnowski, reżyser i aktor.

BILETY - 15 ZŁ Dostępne na stronie Organizatora -Fundacji Malta: www.malta-festival.plwww.going.pl; w salonach Empik i Centrum Informacji Kulturalnej (ul. Ratajczaka 44, Poznań)

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz barakkultury.pl/