Plakat

Fine Dining Week Lato 2019

2019-08-28 ( środa ) – 2019-09-11 ( środa )
12:00-23:00
Poznań

Kategoria: Inne

Nr 1 wydarzenie polskiej sceny finediningowej! Festiwal sztuki restauracyjnej w Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu i Śląsku. Pięciodaniowe doświadczenie restauracyjne najwybitniejszych Szefów Kuchni w Polsce dwa razy w roku!

Już dziś załóż Konto Gościa na www.FineDiningWeek.pl i dołącz do społeczności wspierającej kulturę restauracyjną najwyższej próby w naszym kraju.

Fine Dining Week organizowany jest na najwyższym poziomie sztuki i kultury restauracyjnej. To wyjątkowa okazja, by doświadczyć wielozmysłowego i wielodaniowego spotkania z najwybitniejszymi restauracjami w festiwalowej cenie 129 złotych. Dla każdego Gościa została zaprojektowana i przygotowana pięciodaniowa degustacja popisowych dań.

Podczas Festiwalu będzie można przekonać się, że sztuka restauracyjna najwyższej próby to znacznie więcej niż kulinarne rzemiosło. Fine dining bowiem to przede wszystkim jakość gourmet, kulinarna sztuka kompozycji smaków oraz mistrzostwo w kreowaniu wielozmysłowego doświadczenia dla najbardziej wymagających Gości.

Restauracje uczestniczące w Festiwalu nagradzane są m.in. rekomendacjami Michelin czy Gault & Millau.

Zobacz finediningweek.pl