Kolorowe napisy na białym tle

Targi Happy Baby

2019-09-14 ( sobota ) – 2019-09-15 ( niedziela )
10:00-18:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, Poznań

W weekend 14 i 15 września Międzynarodowe Targi Poznańskie wypełni wesoły gwar, a wszystko to za sprawą kolejnej edycji Happy Baby, targów zabawek i artykułów dla dzieci. To doskonałe miejsce spotkań, rozmów i spędzenia czasu w towarzystwie innych rodziców.

W programie m.in. Ogólnopolska Konferencja Noszenia Dzieci, Mami Babi Targ oraz Strefa Świadomej Mamy. Program targów Happy Baby przeznaczony jest dla rodziców, przyszłych rodziców oraz dzieci w wieku 0-6 lat.

Na wszystkich zwiedzających czekać będą nasi specjaliści, gotowi, by odpowiedzieć na trudne pytania oraz podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także producenci, którzy pokażą najnowsze trendy i nowoczesne rozwiązania. Dzięki mnogości atrakcji i rozbudowanemu programowi artystycznemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Pierwszego dnia targów, w nowoczesnym Poznań Congress Center na poziomie 1, odbędzie się 5. Ogólnopolska Konferencja Noszenia Dzieci - największa konferencja poświęcona tematyce noszenia dzieci w Europie Środkowo-Wschodniej! Po raz kolejny partnerem wydarzenia jest Świadoma Mama - projekt, który szerzy ideę świadomego macierzyństwa, dedykowany przyszłym i obecnym rodzicom. W specjalnej strefie Świadomej Mamy dyżurować będą lokalni lekarze i specjaliści, odbędą się ciekawe wykłady i rozmowy, nie zabraknie też konkursów.

Wydarzeniu ponownie towarzyszy Mami Babi Targ, czyli targ zakupów oraz wymiany zabawek i ciuszków, którym chcemy dać drugie życie w szafach lub nabyć atrakcyjne ubranka dla dzieci.

Patronat Merytoryczny nad targami objął Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego.

Zobacz www.happybaby.mtp.pl