Członkowie zespołu

Walk Away - koncert (zmiana terminu!!!)

2019-10-26 ( sobota )
20:00
Blue Note, ul. Kościuszki 79, Poznań

Kategoria: Muzyka

Uwaga!

Z przyczyn niezależnych od klubu i zespołu, planowany na 23 października koncert formacji Walk Away odbędzie się 26 października. Zakupione bilety zachowują ważność lub można je zwracać w punktach zakupu.

Zespół Walk Away powraca z zupełnie nowymi materiałami oraz w tradycyjnym składzie sprzed 30 lat! Ich muzyka to fenomenalny jazz w najlepszym, polskim wydaniu - żywiołowy oraz przepełniony niesamowitą energią muzyków!

Walk Away jest jedynym polskim zespołem jazzowym, który nie zawiesił swojej działalności przez 30 lat. Błyskawicznie zdobyli ogromną popularność, koncertując na całym świecie oraz współpracowali z najlepszymi muzykami - od Urszuli Dudziak po Billa Evansa i Mike'a Sterna. Pokaźny dorobek jedenastu płyt nie pozwala artystom zwolnić tempa ani na chwilę, a energia w nich drzemiąca nie pozwala stać w miejscu. Zespół powstał w 1985 z inicjatywy Krzysztofa Zawadzkiego, perkusisty, wówczas studenta Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Po trzech miesiącach prób zespół zdobył już swoją pierwszą nagrodę podczas festiwalu Jazz nad Odrą oraz "Klucz do kariery", czyli główną nagrodę Pomorskiej Jesieni Jazzowej. Wystąpili na Jamboree, następnie zaczęli intensywnie koncertować. Wylądowali na topie Jazz Top "Jazz Forum" w kategorii "Nowa Nadzieja", a przez całą swoją działalność siedemnaście razy uznawani byli  jako najlepszy zespół jazzu elektrycznego.

Bilety:

  • 60 zł - pierwsza pula,
  • 80 zł - druga pula.

Bilety dostępne w:

Zobacz bluenote.poznan.pl/