Kobieta przytulana do mężczyzny. Mężczyzna widziany tyłem.

Klub Krótkiego Kina Online: Wszystko, czego nam brak

2020-05-04 ( poniedziałek ) – 2020-05-10 ( niedziela )
CK Zamek, ul. Święty Marcin 80/82, Poznań, online

Majowa odsłona Klubu Krótkiego Kina po raz drugi w wersji online! Zobaczcie z nami najciekawsze filmy krótkometrażowe nie wychodząc z domu. O ile w pierwszej wirtualnej odsłonie skupiliśmy się nad fenomenem odosobnienia i życia w izolacji, drugi pokaz to wyjście na świat - na ekranie zobaczymy wszystko, za czym najbardziej tęsknimy. Ale czy na pewno?

Co zatem zobaczymy w programie? 7 filmów - od kolorowych teledysków, przez szalone animacje po filmy fabularne przypominające nam, że kiedyś było inaczej. Wizyta w filharmonii, zakupy bez kolejek, czy życiowa rutyna bez informacji o wirusie? A może zagraniczna podróż albo randka z nieznajomym? Czego Wam najbardziej brakuje? Ten program udowodni, że nic nie jest takie jak nam się wydaje.

Jak oglądać?
Link do albumu z filmami pojawi się w wydarzeniu o 19:00 w poniedziałek, 4.05.2020. o godz. 19:00 i będzie dostępny przez cały tydzień, do 10.05.2020.

By obejrzeć program, wystarczy posiadać sprawny komputer z dostępem do Internetu. Nie jest potrzebny bilet - program można obejrzeć bezpłatnie. Zestaw filmów (75 min) będzie dostępny w oryginalnej wersji językowej z angielskimi napisami.
Po zobaczeniu zestawów filmów organizatorzy zachęcają do głosowania na ulubiony - ankieta będzie dostępna przez cały tydzień, a dla osób głosujących przewidziano bilety na spotkania Klubu Krótkiego Kina po wakacjach.

Partner cyklu: Fundacja Ad Arte

Zobacz www.kinopalacowe.pl/