baner

Teatr Usta Usta Republika: Ambasada 2.0 - spektakl online

2020-06-26 ( piątek ) – 2020-06-28 ( niedziela )
Republika Sztuki Tłusta Langusta, ul. Gwarna 11, Poznań

  • Spektakl zostanie wyświetlony w późnych godzinach wieczornych.
  • Rejestracja od 14.06.2020 na www.tlustalangusta.pl/ambasada

Tajemnicza placówka istnieje poza dniem, poza realną rzeczywistością, poza teatrem nawet. Żeby tam dotrzeć, należy najpierw w wirtualnej przestrzeni odnaleźć stronę www.tlustalangusta.pl/ ambasada i skrupulatnie wypełnić zamieszczony tam formularz. Premiera Ambasady odbyła się w maju 2006 r. w poznańskim Zamku, którego monumentalny gmach raz na zawsze wpisał się swoją mroczną atmosferą w klimat spektaklu. Po latach Organizatorzy wracają do Ambasady i Zamku. Gra na żywo, choć w sieci, na zamkowych korytarzach, w przestrzeniach salonów i łazienek. To nie będzie to samo i co więcej nikt nie składamy takich obietnic...
Ale świętując właśnie 20. urodziny Teatru Usta Usta Republika, Twórcy spektaklu mają ogromną potrzebę działania i pamiętają wciąż, że eksperymenty to ich specjalność.

Ambasadę 2.0 zobaczyć będzie można w sieci, na komunikatorach. Zawierzono powodzenie ekspedycji jakości łącza i rozsianym po świecie (dosłownie, bo część z nas nadawać będzie zza granicy) aktorom i widzom. Być może to pierwszy taki teatr online. Nie w streamingu, tylko na wizji, na czacie, w pełnej interakcji z aktorami oraz widzami. Przygotujcie internetowe łącza.

Zrealizowano w ramach Programu Dotacyjnego Kultura w sieci
Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

_
opr.LT