Stojaki z ubraniami w plenerzer. Wokół ludzie. Po lewej biały namiot. Po prawej liscie na drzewie i trawnik.

Babi Targ. Plenerowe wietrzenie szaf.

2020-07-19 ( niedziela )
12:00-16:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie

Kategoria: Targi Inne Seniorzy

Imprezie towarzyszyć będzie kiermasz rzeczy naturalnych i ładnych, na którym będzie można zakupić m.in. biżuterię, świece, naturalne kosmetyki, plecione ręcznie makramy, wyroby z gliny i papieru oraz nietypowe roślinki. Babi Targ to wielka akcja wietrzenia szaf, najstarsza impreza tego typu w Polsce, organizowana regularnie od 2007 roku w Poznaniu, Gdańsku, Bydgoszczy i Łodzi. W miarę rozwoju imprezy uczestniczki i uczestnicy nadali jej własny charakter. Oprócz wymiany zaczęli również kupować i sprzedawać przyniesione ubrania.
Babi Targ stał się doskonałą okazją, by za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne ubrania i wyjątkową biżuterię. To również świetna alternatywa dla wszystkich, którzy zamiłowanie do mody łączą z ekologicznym stylem życia - ubranie zyskuje drugie życie, a my dodatkowe środki w portfelu.
Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by impreza była bezpieczna dla uczestniczek, w tym celu  wprowadzono  m.in. wybór miejsc dla Wystawców - po to, by uniknąć niepotrzebnych kolejek, na miejscu będą dostępne płyny do odkażania, a korytarze i odstępy między stoiskami będą odpowiednio szerokie. Nowością jest również sprzedaż biletów dla Odwiedzających online, więc jeśli chcesz przyjść i wyszukać dla siebie ubrania i dodatki na nadchodzące sezony wystarczy zakupić bilet na stronie www.tobilet.pl.

Z kolei każdy kto ma już bilet dla Wystawcy, zakupiony na imprezę w marcu, musi potwierdzić swój udział najpóźniej do 9 lipca. Od 13 lipca będą dostępne w sprzedaży dodatkowe bilety dla Wystawców.

Szczegóły organizacyjne, w tym wytyczne i zasady dotyczące bezpieczeństwa, oraz regulamin znajdują się na stronie www.babilad.pl.
www.facebook.com/Babilad, www.instagram.com/babi_targ

Zobacz www.babilad.pl/