.

5 sierpnia, na lotnisku Poznań - Kobylnica odbędzie się jeden z czterech biegów 4RUN Bieg 4 Żywiołów. Jest to najnowszy wśród, popularnych ostatnio w Polsce, biegów z przeszkodami.

Impreza sportowa, składa się 4 różnych biegów, każdy z nich, inspirowany jest innym żywiołem:

- Bieg Ziemi (20 maja 2017, Warszawa)

- Bieg Wody (17 czerwca, 2017, Ustka)

- Bieg Powietrza (5 sierpnia, 2017, Poznań)

- Bieg Ognia (9 Września 2017, Warszawa).

Na dystansach ok. 7 kilometrów jest ich aż 50 przeszkód - jest to największa liczba na tym dystansie w Polsce. Ponadto, każdy bieg odwołuje się do innego żywiołu - Bieg Ziemi, Wody, Powietrza i Ognia. Większość przeszkód jest zatem ściśle powiązane z tematyką imprezy.

Gwarancją jakości biegów jest przynależność do OCR Polska i OCR TOP Liga. Ponadto na trasie stworzone zostaną odcinki specjalne, do wyboru dla każdego biegającego. Organizatorzy przewidzieli podział klasyfikacji grupowej z podziałem na grupy: męskie, żeńskie i mieszane. Każda z tych grup ma szansę na medale w swojej kategorii.

Dokoła biegu powstaje całe miasteczko eventowe, którego rolą jest zapewnienie rozrywki wszystkim osobom towarzyszącym biegaczom. Zorganizowana będzie strefa gastronomiczna, strefa chillout oraz bezpłatna strefa animacyjna dla dzieci, w której dzieci zostaną pod opieką profesjonalnych animatorów.

Przy każdym z biegów (wyłączając nocny - Bieg Ziemi) zorganizowany jest bieg dla dzieci - 4RUN Kids, który jest próbą zaszczepienia pasji do biegania, już u najmłodszych. Bieg dla dzieci to trzy tory z przeszkodami dostosowanymi do wieku. Każda grupa wiekowa będzie miała możliwość wykazania się wśród swoich rówieśników i zdobycia miejsca na podium.

Zobacz www.bieg4zywiolow.pl