nauka pływania

Nowy semestr nauki pływania w szkole Fregata Swimming

11.09 – 11.02.2018

Oswajanie z wodą niemowląt w wieku już od 3 miesięcy, nauka pływania, lub doskonalenie umiejętności dla dzieci i dorosłych na pięciu basenach w Poznaniu i okolicy - w ofercie szkoły pływania Fregata Swimming każdy znajdzie coś dla siebie.

W szkole pływania Fregata Swimming ruszyły zapisy na nowy semestr nauki pływania, który startuje 11 września. Oferta Fregaty obejmuje wszystkie stopnie nauki pływania, począwszy od oswajania z wodą niemowlaków w wieku już od 3 miesięcy, przez dzieci i młodzież, po dorosłych. Wysoko wykwalifikowana kadra uczy pływać każdym stylem, prowadzi również zajęcia doskonalenia pływania. Wypracowany przez lata, w oparciu o najnowocześniejsze metody szkoleniowe, program treningowy Fregaty gwarantuje efektywną naukę i stałe, na bieżąco monitorowane, postępy. Dzięki możliwości odrabiania zajęć, każdy uczestnik kursu może być pewny, że nie ominie go żadna lekcja.

Fregata Swimming jest również organizatorem największych w Poznaniu amatorskich zawodów pływackich Fregata Family Cup. W maju br. przedsięwzięcie to zostało uznane za najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowej w kategorii "sport", w konkursie Urzędu Miasta Poznania Inicjatory 2017.

Szczegółowe grafiki zajęć Fregaty w semestrze zimowym 2017/2018, który rozpocznie się już we wrześniu, można znaleźć na stronie www.fregata.com.pl.