IX Memoriał Macieja Frankiewicza, CSI4* Poznań

CSI4* - IX Memoriał Macieja Frankiewicza

2018-06-07 ( czwartek ) – 2018-06-10 ( niedziela )
Hipodrom Wola, ul. Lutycka 34

W dniach od 7-10 czerwca na Hipodromie Wola odbędą się międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody CSI4* Poznań.

Tegoroczna pula nagród to aż 950 tysięcy złotych, stąd mimo zachowania rangi, zawodnicy będą mogli powalczyć o jeszcze więcej punktów do rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej niż dotychczas.

Dla najmłodszych kibiców codziennie otwarta będzie strefa dziecka, w której nie zabraknie gier i zabaw, a także przejażdżek na kucykach. Wszystko to pod opieką wychowawców z Fundacji Stworzenia Pana Smolenia. W sobotę i w niedzielę każdy będzie mógł spróbować jazdy wierzchem na... wielbłądzie. Przez dwa weekendowe dni radosną atmosferę wprowadzi Orkiestra Dęta Miasta Swarzędz, a uroczyste otwarcie i dekoracja zwycięzców Grand Prix odbędzie się w asyście Ochotniczego Reprezentacyjnego Oddziału Ułanów Miasta Poznania.

Bezpośrednio po konkursie Grand Prix mecenas zawodów Roman Roszkiewicz zaprasza wszystkich kibiców do wspólnego zdjęcia ze zwycięzcą CSI4 2018.

Wstęp w czwartek i piątek jest bezpłatny. Bilety na sobotę i niedzielę (30 zł za dzień i 50 zł karnet) można kupić przez Internet na www.tixer.pl, w kioskach i salonikach RUCH na terenie całej Polski i w kasach przy wejściu na imprezę (kasy czynne w sobotę i niedzielę do 8.00 do 17.00).

Z każdego biletu, który zostanie przez kibiców kupiony na niedzielę (dotyczy również karnetów) organizator przekaże 5 zł na rzecz Fundacji Smolenia.

Zobacz csi4.pl/pl/