joga w parku Starego Browaru fot. J. Wittchen

Joga i fitness na trawie

04.06 – 29.08.2019
18:00

Od czerwca ponownie można uczestniczyć w cotygodniowych otwartych zajęciach z jogi w Parku. W każdy wtorek o godzinie 18:00 Stary Browar i trenerzy z Magiel Fitness Klub zapraszają do wspólnych ćwiczeń. Dla szukających bardziej dynamicznych form aktywności fizycznej instruktorzy nowej butikowej siłowni Harder przygotowali czwartkowe treningi obwodowo-stacyjne.

Wtorki z darmowymi zajęciami jogi
Do zajęć można dołączyć także tego lata, w każdy wtorek o godzinie 18:00. Wstęp jest darmowy, wystarczy przynieść swoją matę do ćwiczeń. Warto założyć wygodny strój, zapewniający swobodę ruchu. Pierwsza Joga w Parku odbędzie się 4 czerwca. Zajęcia prowadzone są przez instruktorów z poznańskiego Fitness Klubu Magiel. Program ćwiczeń dostosowany jest także dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jogą.

Profesjonalny fitness na trawie
Dla amatorów "mocniejszych wrażeń" niespodziankę przygotował nowy butikowy klub fitness w Starym Browarze - Harder. Już 6 czerwca rozpocznie się seria aktywnych czwartków - darmowych treningów z instruktorami siłowni. Zajęcia w Parku Starego Browaru odbywać się będą w każdy czwartek o godzinie 18:00, potrwają godzinę i obejmować będą m.in. początkową rozgrzewkę i końcowy stretching.
Kompleksowy trening Harder bazuje na metodach obwodowej (ćwiczenia zwiększające wytrzymałość i poprawiające kondycję) i stacyjnej (ćwiczenia poszczególnych grup mięśniowych). Zajęcia stworzono z myślą o osobach, które dążą do uzyskania wszechstronnej sprawności, szybkiej eliminacji tkanki tłuszczowej i wzmocnienia całego ciała. Trenerzy pokażą, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia wielostawowe bazujące na ruchach anatomicznych. Każdy trening będzie dedykowany innym partiom ciała, dostępne będą też różne przyrządy: kettlebell, skakanka, hantle, maty, stepy, sztangi, itp. Klub Harder w Starym Browarze zostanie otwarty w lipcu. Informacje na temat karnetów można uzyskać na stoisku Klubu w Pasażu.

Wstęp na wszystkie letnie wydarzenia w parku Starego Browaru jest darmowy

Zobacz www.starybrowar5050.com/