plakat

Baw się nauką - wystawa edukacyjna

16.10 – 29.10.2017

Robotyka, druk 3D, klocki LEGO oraz walki robotów, a to wszystko nie tylko do zabawy. Będzie kilka tematycznych stanowisk oraz atrakcji, na których każdy znajdzie coś dla siebie:

  • robotyka i podstawy programowania

Kreatywne zajęcia konstrukcyjne , podczas których zbudujecie swojego pierwszego robota i będziecie mogli go samodzielnie zaprogramować!

  • kolorowa matematyka

Łatwiej zrozumieć podstawy liczenia przy pomocy kolorów, aby to Wam udowodnić wspomożemy się klockami LEGO.

  • programowanie na dywanie

To interaktywne zabawy na ogromnej macie. Sudoku, kółko i krzyżyk, a może gra w statki? Tutaj wszystkie gry są możliwe.

  • ROBOlabirynt

Zbudujecie własny labirynt, przez który będziecie mogli przeprowadzić robota sterując go pilotem lub naręczną opaską. Kto spróbuje pokonać wszystkie przeszkody?

  • interaktywna ścianka

Knooker to system interaktywnej rozrywki, który łączy zabawy ruchowe wspierające motorykę dzieci z wirtualną rzeczywistością.

  • turnieje robotów oraz projektowania i druk 3D

Wiemy, że lubicie technologie. Dlatego mamy dla Was specjalne dwa stanowiska, na których zapoznacie się z drukiem 3D oraz staniecie do walki z prawdziwymi robotami.

Poza tym: magiczny rower, maszyna Goldberga oraz aktywny udział w konkursach i zabawach!

Dodatkowo, w weekendy widowiska specjalne: warsztaty z LEGO, robotyka i programowanie oraz eksperymenty laboratoryjne w kuchni molekularnej!

Wszystkie atrakcje są darmowe i czynne w godzinach 11:00 - 19:00 w dniach 16-29 października 2017 r.

Zapisy na zajęcia dla grup (szkoły, przedszkola, grupy zorganizowane): kontakt telefoniczny lub mailowy: 61 88 60 402 lub sekretariat@kingcrossmarcelin.com.pl.