plakat

Ogarnij Hashimoto - warsztaty dla kobiet

24.02.2019
09:00

Ogarnij Hashimoto - program rozwojowy dla kobiet z chorobą hashimoto. Projekt "Ogarnij Hashimoto" powstał w 2018 roku jako odpowiedź na potrzeby kobiet chorych na Hashimoto, które pomimo leczenia nadal czują się źle. Pomaga kobietom poprawić jakość swojego życia.

Warsztaty odbywają się cyklicznie w całej Polsce. Reportaż o inicjatywnie ukazał się w "Wysokich obcasach" [nr 60 (1013), 22 grudnia 2018].

Na chorobę Hashimoto choruje około 700 tys. Polek. Coraz więcej osób czuje się bezradnych w obliczu diagnozy i gorszego samopoczucia, pomimo zażywania leków i stosowania diety. Wpływ stresu i negatywnych emocji jest pomijany przez część specjalistów, a często to właśnie on wywołuje chorobę lub zaostrza jej przebieg. Zauważono, że choroby autoimmunologiczne mają dużo większe szanse wystąpić u osób, posiadających konkretny typ osobowości i żyjących w określony sposób.

Podczas warsztatów "Ogarnij Hashimoto" kobiety uczą się, jak poradzić sobie z emocjonalną stroną tej choroby. Doświadczenia prowadzących projekt oraz praca z osobami z chorobami autoimmunologicznymi, pozwoliły na stworzenie autorskiego modelu pracy. Dzięki niemu łatwiej jest zmierzyć się ze zmianą, w jakiej znajduje się osoba, która zmuszona jest wprowadzić radykalną rewolucję w swoim życiu. Na warsztatach "Ogarnij Hashimoto" kobiety są inspirowane i otrzymują proste narzędzia, które pozwalają w łagodny sposób odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Dzięki warsztatom uczestniczki uczą się większej uważności na siebie, swoje potrzeby i relacje. Po warsztatach wiele kobiet twierdzi, że poprawiła się jakość ich życia. Stały się bardziej asertywne, pewne siebie, nauczyły się radzić sobie z emocjami i stresem. Poprawie uległy także ich związki i relacje z bliskimi osobami.

Więcej informacji tel. 600 308 486 kontakt@ogarnijhahsimoto.pl

Załącznik

Zobacz warsztaty.ogarnijhashimoto.pl