Zdjęcie przedstawia duży akwen wodny - jezioro

Niewidoczne/widoczne - warsztat performatywny towarzyszący wystawie "Nie widać"

19.12.2019
17:00

"Niewidoczne/widoczne. Warsztat performatywny" to dwugodzinne spotkanie towarzyszące wystawie "Nie widać" poświęconej osobom chorującym na stwardnienie rozsiane.

Podczas warsztatu uczestnicy zajmą się swoim ciałem. Tym, co może być w nim niedoskonałe, obce czy trudne. Zastanowią się wspólnie z prowadzącą nad perspektywą patrzenia i jej wpływem na nas. Tym, jak wewnętrzna ocena wpływa na nasze samopoczucie i postrzeganie nas przez innych, a to z kolei na naszą narrację o sobie samych.

Prowadzenie: Barbara Prądzyńska

Należy przynieść ze sobą wygodne ubranie i obuwie.

"Niewidoczne/widoczne. Warsztat performatywny" to dwugodzinne spotkanie towarzyszące wystawie "Nie widać" poświęconej osobom chorującym na stwardnienie rozsiane.

Organizatorzy zapraszają osoby z niepełnosprawnościami wzroku - zapewniona będzie asysta w poruszaniu się w przestrzeni CK Zamek oraz w dotarciu do budynku z najbliższego otoczenia.

Prośba o wcześniejszy kontakt: b.lis@ckzamek.pl ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Bilety: 10 zł.

Barbara Prądzyńska - aktorka, performerka, reżyserka i pedagożka teatralna, animatorka kultury. Absolwentka Filologii Polskiej i Teatrologii na UAM w Poznaniu (2004) oraz Pedagogiki Teatru w IKP na UW (2018). Realizuje autorskie spektakle i działania teatralne w Polsce i na świecie. Od lat zaangażowana w pracę artystyczną w kontekście społecznym, również z grupami marginalizowanymi (m.in. z osobami z niepełnosprawnością, mniejszościami, uchodźcami, uwięzionymi). Od 2015 współprowadzi Fundację Art Junction.

Zobacz ckzamek.pl