plakat

Nasz Sportowy Fyrtel zajęcia przeznaczone TYLKO dla mieszkańców rejonu nr 1 PBO- Winogrady

2023-04-01 ( sobota ) – 2023-12-10 ( niedziela )
07:00-23:59
Nowe Winogrady Północ, Nowe Winogrady Południe, Nowe Winogrady Wschód, Stare Winogrady

Kategoria: Sport

Nasz Sportowy Fyrtel zajęcia przeznaczone TYLKO dla mieszkańców rejonu I PBO- Nowe Winogrady Północ, Nowe Winogrady Południe, Nowe Winogrady Wschód, Stare Winogrady 

Grupa docelowa- mieszkańcy osiedli Nowe Winogrady Północ, Nowe Winogrady Południe, Nowe Winogrady Wschód, Stare Winogrady  na podstawie oświadczenia. 

Organizator: Fundacja na rzecz AWF na podstawie zlecenia Wydziału Sportu Urzędu Maista Poznania. 

Plan zajęć: https://sportowyfyrtel.pl/1/godziny-zajec/

Rekrutacja opis zajęc: https://sportowyfyrtel.pl/1/opis-zajec/

Projekt Nasz Sportowy Fyrtel zadebiutował w Poznaniu w 2019 roku na terenie Starołęki-Minikowa-Marlewa, Głuszyny, Krzesin-Pokrzywna- -Garaszewa, Szczepankowa-Spławia i Krzesinek. Jego realizacja możliwa była dzięki głosom mieszkańców tego rejonu, oddanym podczas głosowania w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego. W 2020 roku projekt zwyciężył w głosowaniu PBO w dwóch rejonach, w 2021 i 2022 w pięciu a obecnie zespół Naszego Sportowego Fytlla, dzięki głosom mieszkańców realizuje działania aż w 8 z 13 rejonów Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego:

REJON 1: Nowe Winogrady Północ, Nowe Winogrady Południe, Nowe Winogrady Wschód, Stare Winogrady

REJON 2: Kiekrz, Krzyżowniki-Smochowice, Podolany, Strzeszyn w ramach AiSżnk*.

REJON 4: Głuszyna, Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo, Starołęka-Minikowo, Szczepankowo-Spławie-Krzesinki

REJON 6: Ogrody, Sołacz, Winiary, Wola

REJON 8: Chartowo, Rataje, Żegrze

REJON 10: Świerczewo, Wilda, Zielony Dębiec

REJON 11: Fabianowo-Kotowo, Górczyn, Junikowo, Kwiatowe, Ławica

REJON 12: Antoninek-Zieliniec-Kobylepole, Główna, Ostrów Tumski- Śródka-Zawady-Komandoria, Warszawskie-Pomet-Maltańskie częściowo w ramach AiSbk*

Różnorodne zajęcia sportowo rekreacyjne są dla mieszkańców tych osiedli całkowicie darmowe, a w ofercie znaleźć można między innymi ćwiczenia ogólnorozwojowe na siłowniach zewnętrznych "Otwarte Strefy Rekreacji", czyli otwarte sale gimnastyczne z różnymi dyscyplinami sportów zespołowych, zajęcia z pilatesu, kształtowania sylwetki, zdrowego kręgosłupa stretchingu, zumby, body shape, wzmacniania i stabilizacji, zajęcia taneczne, amatorskie treningi biegowe a nawet zajęcia na ściance wspinaczkowej czy na basenie. Wszystko to absolutnie za darmo TYLKO dzięki Państwa głosom w PBO! Projekt realizowany jest przez Fundację na rzecz Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu, finansowany jest ze środków Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania, w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego.

logo

Zobacz www.sportowyfyrtel.pl